Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v klidné části města Jeseník, pár minut od náměstí a tržnice. Parkování je možné přímo u penzionu. V blízkém okolí se nachází mnoho kulturních, zábavných zařízení i obchody s večerním prodejem (Albert, Kaufland, Penny, Billa, Lidl). K vlakovému nádraží je to cca 10 min chůze a na autobusové cca 15 min. V blízkosti se dále nachází široký výběr sjezdovek i turistické a cyklistické stezky.

  Vybavení a služby

Nabízíme nerušené ubytování v apartmánech rodinného typu. PŘÍZEMÍ - 1.PATRO - 2.PATRO. Každé patro je vybavené kuchyňkou s jídelním koutem pro 6-8 osob a odpočinkovým koutem s televizorem. Každá kuchyňka je vybavena (dřez s teplou vodou, talíře, hrnky, příbory, hrnce, skleničky a jiné), ledničkou, vařič nebo sporák s troubou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Úložný prostor pro lyže a kola.

  Rekreace a služby v okolí

Láčebné procedury v Prieznitzových lázních. V zimním období jsou v Jeseníku dva lyžařské vleky i s večerním lyžováním a v okolí z nejznámějíších středisek je Červenohorské sedlo, Ramzová, Ostružná, Petříkov a tyto lokality jsou dostupné autem do půl hodiny. V blízkém okolí se dále nachází spousta menších středisek pro lyžování jako Miroslav, v Lipové Láznich, Bělá pod Pradědem. V letním období je možnost koupání na městském koupališti, cykloturistika, turistika, návštěva zámku v Javorníku, jeskyně na Pomezí a na Špičáku, několik tenisových kurtů.

Zpět


TOPlist
  Penzion na Ubočí Jeseník
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion na Ubočí
Ceník ubytování a stravování