Ubytování Lydia

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
ZASTAVTE SE PROSIM A ČTĚTE :-) Tato krásná chaloupka je lehce dosažitelná osobním automobilem s možností parkování před domem, na čistém lesnim vzduchu, těsně u horskeho potůčku. Nachází se na území mineralologického naleziště (polodrahokamy, acháty, rubíny), v jedinečné poloze při návštěvě Č.Ráje a Krkonoš, v těsné blízkosti lesa! (10m), kde se vyžijí jak houbaři, tak sběrači malin, ostružin. Od nás je velmi blízko do Krkonoš. Naše motto je "KLID KTERÝ SE ZDE NACHÁZÍ JE BALZÁMEM PRO TY CO JEJ VYHLEDÁVAJÍ A TI KTEŘÍ SI MYSLÍ, ŽE JEJ NEPOTŘEBUJÍ, TĚM ROZHODNĚ NEUBLÍŽÍ" :-))
Vybavení a služby
Ubytování je ve 2-4 lůžkovych nekuřáckých pokojích. Pokoj má pro sebe své vlastní hezké soc.zařízení na klíč s fénem, sprchovým gelem, ručníky. Denni úklid vaši koupelny a usušeni ručniků je samozřejmosti, budete-li si přát. K dispozici je velice krásná romantická společenská místnost s krbem. Celý objekt je přísně nekuřácký. Kuřáci si mohou zakouřit u stolečku před domem a bublajícím potůčkem. Zahradní gril, posezení u potůčku (víte jak vám bude chutnat pivo aj.nápoje, které si vychladite v potoce? Úplně jinak). K dispozici na zahradě je báječná solárni sprcha a u ni zahradni lehátka se stolečky. K dispozici také zahradní gril a ohniště, krytý altán s posezenim. Připojení k WI-FI zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Uvedená lokalita - tzv. Horní Pojizeří je svou polohou ideálním výchozím bodem k nejrůznějším sportovním či kulturním aktivitám, a to jak v letním, tak zejména v zimním období. Jako příklad lze uvést blízká sportovní střediska jako jsou Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Špindlerův Mlýn, Albrechtice, Mísečky, Janské Lázně a také je dobrá lyžovačka na vleku na Kozákově (i super večerní lyžování) - 7km od nás. V bezprostřední blízkosti jsou výborné lyžařské terény ve Vysokém nad Jizerou a na Pasekách. V letních měsících jsou v okolí ideální podmínky pro cykloturistiku, sjíždění řeky Jizery kanoí nebo raftem a oblíbená je i návštěva Českého Ráje, safari nebo mnoha blízkých hradů a zámků (Trosky, Frýdštejn, Kost, Hrubý Rohozec atd. Jízda vláčkem z kozí farmy na Č.Studnici - rozhlednu, nemá chybu! Paráda pro děti je také Šťastná země, muzeum panenek, medvídků a Staré hrady. V bezprostřední blízkosti je sportovní krytá hala, tenisové kurty a golfové hřiště. Hezké koupaliště - 3km a přírodní velké koupaliště - 8km. Přímo od domu je možné navštívit Bozkovské jeskyně - 4km, Roztocký mlýn a kouzelnou Riegrovu stezku podél Jizery a také Palackého stezku, Dlaskův statek, Besedice, Sedmihorky, Malá Skála, Hrubá Skála, Betlémské, Klokočské skály, Sychrov, Frýdštejn a mnoho dalšího. I pěšky můžete vyjít na bájnou horu Kozákov kde si můžete najít v lomu svůj polodrahokam a nechat si jej vybrousit. Zdejší raritou je návštěva Cimrmanovy nejnižší rozhledny na světě :-)). Za zmínku stojí i technické muzeum v Loukově - 6km. Přímo v Semilech je sportovní centrum (squash, stolní tenis, fitcentrum, aerobic, solarium, masáže aj. Za zmínku stojí škola paraglaidingu, jízda na koni a také je zde velice dobré golfové hřiště.Pro milovníky lezení je zde feráta Vodní brána N/Jizerou u Semil!! Naše chaloupka se nachází uprostřed všech těchto zajímavostí, na hranici Krkonoš, v Českém Ráji.
TOPlist