Ubytování Lydia

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
ZASTAVTE SE PROSÍM A ČTĚTE :-) Tato krásná, útulná chaloupka je lehce dosažitelná osobním automobilem s možností parkování přímo před domem, na čistém lesním vzduchu, kde 2 m před domem, protéká horský pstruhový potok. Nachází se na území mineralologického naleziště (polodrahokamy, acháty, rubíny), v jedinečné poloze při návštěvě Č.Ráje a Krkonoš, v těsné blízkosti lesa! (10m), kde se vyžijí jak houbaři, tak sběrači malin, ostružin. Od nás je jen několik málo km do Krkonoš. Naše motto je "KLID KTERÝ SE ZDE NACHÁZÍ JE BALZÁMEM PRO TY CO JEJ VYHLEDÁVAJÍ A TI KTEŘÍ SI MYSLÍ, ŽE JEJ NEPOTŘEBUJÍ, TĚM ROZHODNĚ NEUBLÍŽÍ" :-))
Vybavení a služby
Ubytování je ve 2-4 lůžkových nekuřáckých pokojích. Každý pokoj má jen pro sebe své vlastní hezké soc.zařízení na klíč i s fénem, sprchovým gelem, ručníky. Denní úklid vaší koupelny a usušení vašich ručniků je pro nás samozřejmostí, budete-li si přát. K dispozici je velice krásná romantická společenská místnost s krbem jako z pohádky. Celý objekt je přísně nekuřácký. Kuřáci si mohou zakouřit u stolečku před domem. K dispozici zahradní gril. Též je v létě na zahradě báječná solárni sprcha a u ní polohovací židle se stolečky. Můžete využít také zahradní gril a ohniště s posezením, krytý altán s ratanovou sedací soupravou a CD přehrávačem, stolky a židle s dekami přímo u potoka pod markýzou. Celoročně k dispozici je možná švédská sauna. Připojení k WI-FI je samozřejmě zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Uvedená lokalita - tzv. Horní Pojizeří je svou polohou ideálním výchozím bodem k nejrůznějším sportovním či kulturním aktivitám, a to jak v letním, tak zejména v zimním období. Jako příklad lze uvést blízká sportovní střediska jako jsou Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Špindlerův Mlýn, Albrechtice, Mísečky, Janské Lázně a také je dobrá lyžovačka na vleku na Kozákově (i super večerní lyžování) - 7km od nás. V bezprostřední blízkosti jsou výborné lyžařské terény ve Vysokém nad Jizerou a na Pasekách. V letních měsících jsou v okolí ideální podmínky pro cykloturistiku, sjíždění řeky Jizery kanoí nebo raftem a oblíbená je i návštěva Českého Ráje, safari nebo mnoha blízkých hradů a zámků (Trosky, Frýdštejn, Kost, Hrubý Rohozec atd. Jízda vláčkem z kozí farmy na Č.Studnici - rozhlednu, nemá chybu! Paráda pro děti je také Šťastná země, muzeum panenek, medvídků a Staré hrady. V bezprostřední blízkosti je sportovní krytá hala, tenisové kurty a golfové hřiště. Hezké koupaliště - 3km a přírodní velké koupaliště - 8km. Přímo od domu je možné navštívit Bozkovské jeskyně - 4km, Roztocký mlýn a kouzelnou Riegrovu stezku podél Jizery a také Palackého stezku, Dlaskův statek, Besedice, Sedmihorky, Malá Skála, Hrubá Skála, Betlémské, Klokočské skály, Sychrov, Frýdštejn a mnoho dalšího. I pěšky můžete vyjít na bájnou horu Kozákov kde si můžete najít v lomu svůj polodrahokam a nechat si jej vybrousit. Zdejší raritou je návštěva Cimrmanovy nejnižší rozhledny na světě :-)). Za zmínku stojí i technické muzeum v Loukově - 6km. Přímo v Semilech je sportovní centrum (squash, stolní tenis, fitcentrum, aerobic, solarium, masáže aj. Za zmínku stojí škola paraglaidingu, jízda na koni a také je zde velice dobré golfové hřiště.Pro milovníky lezení je zde feráta Vodní brána N/Jizerou u Semil!! Naše chaloupka se nachází uprostřed všech těchto zajímavostí, na hranici Krkonoš, Jizerek a Českého Ráje.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz