Poloha a dosažitelnost

ZASTAVTE SE PROSIM A ČTĚTE :-) Tato krásná chaloupka je lehce dosažitelná osobním automobilem s možností parkování před domem,na čistém lesnim vzduchu,těsne u horskeho potůčku. Nachází se na území mineralologického naleziště (polodrahokamy, acháty, rubíny), v jedinečné poloze při návštěvě Č.Ráje a Krkonoš, v těsné blízkosti lesa!(10 m),kde se vyžijí jak houbaři,tak sběrači malin,ostružin..Od nás je velmi blízko do Krkonoš i Českého ráje.Naše motto je "KLID KTERÝ SE ZDE NACHÁZÍ JE BALZÁMEM PRO TY CO JEJ VYHLEDÁVAJÍ A TI KTEŘÍ SI MYSLÍ, ŽE JEJ NEPOTŘEBUJÍ, TĚM ROZHODNĚ NEUBLÍŽÍ" :-))

  Vybavení a služby

Ubytování je ve 2-4 lůžkovych nekuřáckých pokojich. Pokoj má pro sebe sve vlastní hezké soc.zařízení na klič. Denni úklid vaši koupelny a usušeni ručniků je samozřejmosti, budete-li si přát. K dispozici je velice krásná romantická společenská místnost s krbem. Celý objekt je přísně nekuřácký. Kuřáci si mohou zakouřit u stolečku před domem a bublajícím potůčkem. Zahradní gril, posezení u potůčku ,(vite jak vám bude chutnat pivo aj.nápoje ktere si vychladite v potoce?Úplne jinak). Připojení k WI-FI zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Uvedená lokalita - tzv. Horní Pojizeří je svou polohou ideálním výchozím bodem k nejrůznějším sportovním či kulturním aktivitám, a to jak v letním, tak zejména v zimním období. Jako příklad lze uvést blízká sportovní střediska jako jsou Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Špindlerův Mlýn, Albrechtice, Mísečky, Janské Lázně a také je dobrá lyžovačka na vleku na Kozákově (i super večerní lyžování) - 7km od nás. V bezprostřední blízkosti jsou výborné lyžařské terény ve Vysokém nad Jizerou a na Pasekách. V letních měsících jsou v okolí ideální podmínky pro cykloturistiku, sjíždění řeky Jizery kanoí nebo raftem a oblíbená je i návštěva Českého Ráje, safari nebo mnoha blízkých hradů a zámků (Trosky, Frýdštejn, Kost, Hrubý Rohozec atd. Jízda vláčkem z kozí farmy na Č.Studnici - rozhlednu, nemá chybu!Paráda pro děti je také Šťastná země,muzeum panenek,medvídků a Staré hrady. V bezprostřední blízkosti je sportovní krytá hala, tenisové kurty a golfové hřiště. Hezké koupaliště - 3km a přírodní velké koupaliště - 8km. Přímo od domu je možné navštívit Bozkovské jeskyně - 4km, Roztocký mlýn a kouzelnou Riegrovu stezku podél Jizery a také Palackého stezku, Dlaskův statek, Besedice, Sedmihorky, Malá Skála, Hrubá Skála, Betlémské, Klokočské skály, Sychrov, Frýdštejn a mnoho dalšího. I pěšky můžete vyjít na bájnou horu Kozákov kde si můžete najít v lomu svůj polodrahokam a nechat si jej vybrousit. Zdejší raritou je návštěva Cimrmanovy nejnižší rozhledny na světě :-)). Za zmínku stojí i technické muzeum v Loukově - 6km. Přímo v Semilech je sportovní centrum (squash, stolní tenis, fitcentrum, aerobic, solarium, masáže aj. Za zmínku stojí škola paraglaidingu,jízda na koni a také je zde velice dobré golfové hřiště.Pro milovníky lezení je zde feráta Vodní brána N/Jizerou u Semil!! Naše chaloupka se nachází uprostřed všech těchto zajímavostí,malý kousek od Krkonoš a malý kousek od Českého Ráje.

Zpět


TOPlist
  Ubytování Lydia Semily
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Lydia
Ceník ubytování a stravování