Ubytování Lydia

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Semily
Adresa: 
Cihlářská 423, 51 301 Semily 1
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 315 753
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/lydia
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 11 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Semily počasí Semily

Chutné snídaně zdarma v našem romantickém ubytování na klidném místě u lesa s horským potůčkem zahradě! Ubytování v 2-4 lůžkovém pokoji s ledničkou. LEPŠÍ 1x VIDĚT, NEŽ 10x SLYŠET.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

ZASTAVTE SE A ČTĚTE PROSÍM......JE MOŽNÉ, ŽE JSOU JINDE SKÁLY VYŠŠÍ, KOUPÁNÍ TEPLEJŠÍ, LESY HLUBŠÍ A PRO TURISTY ATRAKTIVNĚJŠÍ, ALE TOU KRÁSOU NAŠÍ KRAJINY, HISTORIÍ A TOLIK ŽÁDANÝM KLIDEM, ZADUPE ČESKÝ RÁJ SVÉ KONKURENTY NEPOCHYBNĚ DO ZEMĚ. A my sme uprostřed této krásné krajiny :-)a tato krásná, útulná chaloupka je lehce dosažitelná osobním automobilem s... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je ve 2-4 lůžkových nekuřáckých pokojích s ledničkou. Každý pokoj má jen pro sebe své vlastní hezké soc.zařízení i s fénem, sprchovým gelem. K dispozici je velice krásná společenská místnost(jídelna)s krbem, otevřena pro vás v době 8.00-22.00 hodin(nejsme v žádném případě vhodní pro hlučné skupiny).Celý objekt je přísně nekuřácký. Kuřáci si mohou zakouřit... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Uvedená lokalita je svou polohou ideálním výchozím bodem k nejrůznějším sportovním či kulturním aktivitám, a to jak v letním, tak zejména v zimním období. Jako příklad lze uvést blízká sportovní střediska jako jsou Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Špindlerův Mlýn, Albrechtice, Mísečky, Janské Lázně a také je dobrá lyžovačka na vleku na Kozákově (i super večerní... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ludmila Jarmila Balážová
Informace poskytnul: L.J.Balážová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz