Ubytování Lydia

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Cena 450,- Kč/osoba, rekreační poplatek městu je již v ceně ubytování, takže už žádné další poplatky!
Cena dítě 3 do 9,9 let 390,- Kč

V topné sezoně ubytování od 4 osob a minimálně od 3 dní výše.

CELOROČNĚ PLATÍ = PŘI UBYTOVÁNÍ OD 5 NOCÍ MÁTE DÁMY PROTISTRESOVOU MASÁŽ OBLIČEJE A HLAVY ZDARMA! Jako dárek od nás :-)
Tato nabídka platí při plné ceně z ubytování bez slev.
Letní sezona - ceny
Cena 450,- Kč/osoba, rekreační poplatek městu je již v ceně ubytování, takže žádné další poplatky! Pro objednání použijte prosím písemnou formu (e-mail).KAŽDÝ POKOJ MÁ LEDNIČKU!!!
Cena dítě 3 - 9,9 let 390,- Kč

Celý pokoj obsazený jen 1 osobou, je s příplatkem.
Jednodenní pobyt je taktéž s příplatkem.


KARTY NEBEREME, PLATBA POUZE V HOTOVOSTI.
Doplatek ceny za ubytování se hradí v den příjezdu.
Období mimo sezónu - ceny
Cena 450,- Kč/osoba, rekreační poplatek městu je již v ceně ubytováni, takže už žádné další poplatky.
Cena dítě 3 - 9,9 let 390,- Kč

V tomto období sledujte prosím i naše last minute s výraznou slevou v ubytováni.
Slevy:
Při zrušení rezervace do 21 dnů před příjezdem je záloha nevratná, od 21 dnů výše záloha je vratná celá, po odečtení poplatků (nevztahuje se na silvestrovské pobyty, vánoce, svátky). Zároveň však při předčasném odjezdu hostů je záloha nevratná.
Další informace:
PŘÍJEZD: OD 14.00-18.00.

ODJEZD HOSTŮ: DO 10.00
VZHLEDEM K CHARAKTERU UBYTOVÁNÍ JE POBYT MOŽNÝ S DÍTĚTEM OD 3 LET VĚKU.
Stravování
Chutné snídaně jsou podávány s neomezenou konzumací nápojů, našim ubytovaným osobám ZDARMA pouze v době 8.00-9.30 hodin!

CELOROČNĚ PLATÍ - 1X ZA POBYT OD 5 NOCÍ, je pro dámy protistresová masáž obličeje a hlavy ZDARMA jako dárek od nás. Nabídka platí při plné ceně ubytování bez slev.

V objektu není k dispozici kuchyň, pro vaše jednoduché rychlé občerstvení je v jídelně: mikrovlnka, varná konvice, kávovar DOLCE GUSTO (kapsle vlastní),
SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST JE OTEVŘENA POUZE 8.00-23.00!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz