Poloha a dosažitelnost

Penzion Fialka*** se nachází v v malebné lázeňské obci Velké Losiny. Velké Losiny jsou perlou šumperského okresu a turisté zde mají možnost strávit dovolenou v krásném prostředí v údolí řeky hučivé Desné a Jesenického pohoří. Po celý rok se zde pořádá množství kulturních akcí. Losinské kulturní léto je známe v širokém okolí. Penzion se nachází v centru lázeňské obce. Jak se k nám dostanete? Automobilem od Jeseníku po silnici I/44 směr Červenohorské sedlo a Šumperk, penzion nachází přímo u hlavní silnice po levé straně. Automobilem od Šumperka (Olomouce, Brna) po silnici I/44 směr Rapotín, v této obci na hlavní křižovatce doleva směr Jeseník na I/44. Ve Velkých Losinách se penzion nachází přímo u hlavní silnice po pravé straně. Vlakem: Výchozí stanice "Šumperk", zde přestup na soukromou železnici Conex, cílová stanice "Velké Losiny" je vzdálená asi 100 m od penzionu. Autobusem: Autobusová zastávka "Velké Losiny, hotel Praděd" je vzdálená asi 0,7km od penzionu. Vlakem: Výchozí stanice "Šumperk", zde přestup na soukromou železnici Conex, cílová stanice "Velké Losiny" je vzdálená asi 100 m od penzionu. Autobusem: Autobusová zastávka "Velké Losiny, hotel Praděd" je vzdálená asi 0,7km od penzionu.

  Vybavení a služby

Penzion je po kompletní rekonstrukci a je velice útulně zařízen. Svým zákazníkům nabízí ubytování s rodinnou atmosférou. Návštěvníkům nabízíme ubytování v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo ubytování v apartmánu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV. V objektu je k dispozici plně vybavená kuchyň s jídelnou, kterou je možné využívat také jako společenskou místnost. V letním období jistě oceníte terasu s krásným výhledem na pohoří Jeseníků. Součástí objektu je lyžárna, kolárna a parkoviště. V letním období je také možné využít přilehlou zahradu. Nově nabízíme wellness služby pro naše klienty!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Velké Losiny jsou známé svými termálními prameny návštěvníci mají k dipsozici venkovní a vnitřní termální bazén. Prostředí lázní je velice příjemné díky rozlehlému upravovanému parku. Návštěvníci mohou využít široké nabídky léčebných procedur, které poskytují lázně pro veřejnost a to např: hydromasáže, perličkové koupele, klasické masáže, atd. Zámek Velké Losiny, Ruční papírna a muzeum Velké Losiny, patří k významným historickým památkám obce. Jeseníky jsou ideální jak pro milovníky zimních sportů, tak pro letní dovolenou. Cyklotrasy zde mají velkou podporu a Jeseníky jsou téměř protkány cykloturistickými a turistickými trasami. V letním období můžete také navštívit známou přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně. Dále je možné využít nabídky horských minikár, vyhlídkové lety, možnost rybolovu v okolí. Trasy pro kolečkové brusle Vás dovedou do příjemné restaurace 6 km vzdálené obce Vikyřovice. V zimním období jsi přijdou na své lyžaři i běžkaři. Nejbližší Sky Areál je v Loučné nad Desnou cca 6 km. Ramzová - lyžařské středisko, Červenohorské sedlo - lyžařské středisko. Právě díky kilometrům upravených tratí jsou Jeseníky rájem pro běžkaře.

Zpět


TOPlist
  Penzion Fialka*** Velké Losiny
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Fialka***
Ceník ubytování a stravování