PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension v Jeseníku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme ubytování v Jeseníkách v pensionu, který se nachází na okraji lázeňského města Jeseník. Pension je situován v klidném prostředí v centru Hrubého Jeseníku a těsné blízkosti Priessnitzových léčebných lázní, kde máte možnost absolvovat omlazovací a ozdravné pobyty. Parkování přímo u objektu.
Vybavení a služby
Ubytování ve velmi pěkných dvoulůžkových pokojích, vybavených WC, sprchovým koutem a balkonem s možností přistýlky a zapůjčení TV. 10 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Společenská místnost s barem a televizí se satelitem. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny samostatným sociálním zařízením a balkonem. Pokoje se denně uklízí, na vaše přání jsou vyměněny ručníky a doplněny hygienické potřeby. Kapacita pensionu je cca 20 lůžek. Pro návštěvníky pensionu je k dispozici bar s kuchyňským koutem, kde je možné připravit chutné snídaně. Možnost zapůjčení horských kol a lyží.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Milovníci sportu a turistiky mohou navštívit tenisové kurty, minigolf, bowling, nabízí se možnost jízdy na koních, horských kolech, návštěvy otevřeného koupaliště i krytého bazénu, a to vše v dostupné vzdálenosti od pensionu. Přímo v areálu lázní je možno zajistit léčebné procedury a další služby. V zimě lze využít některé z mnoha okolních lyžařských středisek. Mezi přírodní a historické zajímavosti v okolí patří jeskyně a muzeum ve vodní tvrzi.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz