PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Sport

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační středisko Sport (640 m.n.m.) se nachází v malebné přírodě Jeseníků, na úpatí masívu Králického Sněžníku (1425 m.n.m.), blízko pramene řeky Moravy. Obec Malá Morava, část obce Vojtíškov, okres Šumperk, kraj Olomoucký. Nejbližší města Hanušovice (8km) a Králíky (12km). Nejbližší okresní město Šumperk (23km).
Vybavení a služby
Celková kapacita je 92 míst (84 lůžek + 8 přistýlek). Ubytování ve 2 dvoulůžkových, 7 třílůžkových, 5 čtyřlůžkových a 2 pětilůžkových pokojích s umyvadlem (sociální zařízení na chodbě), ve 4 dvoulůžkových pokojích a 1 třílůžkovém pokoji se sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC) a TV nebo ve 3 apartmánech (samostatné vchody z terasy, 2 pokoje, předsíň, jídelna, kuchyň s možností vlastního vaření - lednička, el.sporák, varná konvice, nádobí, koupelna s vanou, 2x WC, TV). Apartmán je pro až 6 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny přípojkou na TV. Zahrada cca 1000m2 oplocena, večer osvětlena, venkovní posezení, altán, velké ohniště, bazén 6x4x1,3m. Dále je k dispozici obchod se smíšeným zbožím, hospůdka (25 míst), jídelna (50 míst), bar (30 míst), letní terasa (20 míst), osvětlené parkoviště (2x Bus, 25x os.auto). Univerzální hřiště (volejbal, nohejbal, basketbal - antuka 22x12m), 2x tenisový kurt (antuka - 36x18m), 4x volejbalové hřiště (antuka - 25x15m), 2x hřiště na malou kopanou (tráva - 40x20m), stolní tenis, biliár nebo šipky.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ideální běžecké terény, cyklistické stezky, turistika. Doporučené výlety: Šumperk (23km) - krytý bazén, vyhlídková věž, divadlo, kino, supermarkety, vlastivědné muzeum, letiště, Jeseník (40km) - lázně, Písečná (50km) - nejstarší jeskyně ve střední Evropě, Velké Losiny (35km) - lázně pro kloubová onemocnění, termální koupaliště, výroba ručního papíru, jezdecký areál, Rapotín (23km) - minizoo, Ramzová (25km) - lyžařský areál, horská lanovka na Šerák (1360 m.n.m.), Petříkov (27km) - lyžařský areál, 4 vleky, délka sjezdových tratí 1,8 km, Červenohorské sedlo (35km) - 7 vleků, délka sjezdových tratí 5 km, jedno z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě, večerní lyžování, Praděd-Ovčárna (42km) - 5 vleků, délka sjezdových tratí 4,5 km, televizní vysílač 1492 m.n.m., Karlov (48km) - lyžařský areál, 13 vleků, Králíky (12km) - Králický Sněžník (1425 m.n.m), pramení zde řeka Morava, Dolní Morava (12km) - lyžařský areál.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz