Pension Diana

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Pro naše hosty jsou připraveny celkem 4 pokoje. Jeden čtyřlůžkový, jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové.Všechny jsou standardně vybaveny, každý má svoje sociální zařízení (sprchový kout a WC). Vlaková zastávka je vzdálena 200 metrů, autobusová 500 metrů a 1000 metrů - hlavní zastávka v Lipně nad Vltavou. Pension je díky své poloze a zázemí vhodný pro široké spektrum návštěvníků. Ročně se u nás ubytuje mnoho turistů, rybářů, milovníků přírody, rodin s dětmi i občanů dřívě narozených. Věříme, že i Vy si náš pension oblíbíte a společně strávíme příjemné chvíle ve Vašem volném čase.
Vybavení a služby
U pensionu je k dispozici parkoviště, kde je stání pro naše hosty již zahrnuto v ceně.Parkoviště je v oploceném areálu objektu. Wi-Fi připojení. Hosté mají možnost uschovat kola či lyže a připraveny jsou také dvě lednice. Na zahradě vedle budovy pensionu je k dispozici ohniště. Všichni ubytovaní mají možnost využít společenskou místnost vybavenou mikrovlnou troubou, varnou konvicí a lednicí.Zapůjčíme vám gril.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jaro je pak čas, kdy ožívá v našem kraji cyklo a pěší turistika, rybařina, výlety po okolních kulturních,historických a přírodních památkách. Letním aktivitám dominují akce spjaté s jezerní nádrží Lipno. Mimo koupání můžete na jezero vyrazit za jachtařením či na jízdu vyhlídkovou lodí. Koupat se dá i v rybníku, vzdáleném od našeho pensionu 150 metrů. V zimních měsících je možno díky poloze našeho pensionu navštívit tři lyžařské areály zimních sportů. Dva v příhraničí Rakouska STERNSTEIN (25km) nebo HOCHFICHT (50km) Kramolín (vzdálenost od našeho pensionu 500 metrů) s osmi upravovanými sjezdovkami, dětskou lyžařskou školou a desítkami kilometrů upravených běžeckých stop. Nejdelší bruslařská dráha na světě. Koupání v zimních a jarních měsících zajišťuje krytý plavecký bazén v areálu Marina, který je od nás vzdálen 500 metrů. V něm naleznete vedle klasického bazénu (16x8m) a kulatého bazénu (16m) taktéž divokou řeku, bazének s masážními tryskami a mnoho dalších atrakcí.
TOPlist