Pension a apartmány Anna - Ramzová - Poloha, Služby, Okolí

Pension a apartmány Anna - Ramzová

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Anna leží v turistickém a lyžařském centru Jeseníky na Ramzové, 5 minut chůze od spodní stanice čtyřsedačkové lanovky na Šerák. Jak se k nám dostanete: Autem - z Jeseníku na Ramzovou - na začátku obce jsou na pravé straně umístěny poutače; z Hanušovic - po levé straně za kapličkou jsou umístěny poutače. Vlakem - nejvýše položená rychlíková stanice - 5min od nádraží. Autobusem - zastávka na Ramzové - 5min.
Vybavení a služby
Pension rodinného typu.Pokoje jsou dvoulůžkové a čtyřlůžkové s WC a sprchou.Apartmány jsou třílůžkové,čtyřlůžkové a pětilůžkové s kuchyńkou, WC a sprchou.Čtyřlůžkové a pětilůžkové apartmány jsou mezonetové.Vybavení kuchyňky: lednice, dvouplotýnkový vařič, varná konvice, mikrovlnka, nádobí. Vybavení pensionu: sauna, krytá terasa, parkoviště před pensionem, posezení u ohniště, bazén 6mx4m, wi-fi připojení na všech pokojích a apartmánech.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
zimě poskytuje okolí široké možnosti ke sportovnímu i rekreačnímu vyžití. Čtyřsedačková lanovka na Šerák je 2200m dlouhá a celoročně v provozu. Spodní část lanovky je osvětlená. V okolí 500m až 5km je dalších 15 vleků, některé z nich jsou osvětlené a uměle zasněžované. Svahy jsou vhodné i pro provozování snowboardingu. Na běžkách je možno vyrazit přímo od pensionu po vyznačených trasách. Pro děti i dospělé je další atrakcí na Ramzové sáňkování na sněžných člunech. 300m od pensionu je krytý bazén. V Jeseníku, který je 12km od pensionu, je velký krytý plavecký bazén s celoročním provozem a v Lázních v Jeseníku je krytý bazén s masážními proudy. V letním období je celé okolí jako stvořené k podnikání pěších turistických vycházek po vyznačených turistických trasách, nebo na kolech po cyklostezkách. Tenisové kurty a krytý bazén jsou vzdáleny asi 300m. Ke koupání je možné využívat koupaliště v Jeseníku, krytého bazénu v Jeseníku a krytého bazénu v Jeseníku v Lázních. Koupat se můžete rovněž v zatopených lomech, které se nachází v okolí pensionu uprostřed nádherné přírody. Pro děti i pro dospělé je další atrakcí na Ramzové motokárová dráha s autíčky. 29km od pensionu je polské město Glucholazy, 49km je polské město Nysa, kde je možnost nákupu na trzích i prohlídek historických částí města.
TOPlist