PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Ramzová » Pension a apartmány Anna - Ramzová

Pension a apartmány Anna - Ramzová

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ramzová
Adresa: 
Pension Anna Ramzová 78825 Ostružná
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 583 230 001, ,774 845 070
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
pensionanna.jeseniky.com www.ceskehory.cz/pensionanna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 27 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 780 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ramzová - Šerák

Wi-Fi

Je možný

Pension Anna leží v lyžařském centru na Ramzové, 5 minut chůze od lanovky na Šerák. Je to rodinný pension, na pokojích je WC a sprcha, na apartmánech je kuchyňka, WC a sprcha. Wi-fi je na všech pokojích. Pension má saunu, krytou terasu, posezení u ohniště, venkovní bazén, parkoviště u pensionu.

Last Minute

Termín: 7.5.2021 - 21.5.2021
   • 1x 2-lůžkový pokoj 350,- /osoba/noc
   • 2x 3-lůžkový apartmán 350,- /osoba/noc
   • 1x 4-lůžkový apartmán 350,- /osoba/noc
   • 1x 5-lůžkový apartmán 350,- /osoba/noc
Poznámka: Možnost pronájmu apartmánů s kuchyňkou, WC a sprchou za cenu 350 kč pro osobu a noc, děti do 12 let mají slevu 50 kč/noc.
Termín: 22.5.2021 - 5.6.2021
   • 1x 2-lůžkový pokoj 350,- /osoba/noc
   • 2x 2-lůžkový pokoj 350,- /osoba/noc
   • 1x 2-lůžkový pokoj 350,- /osoba/noc
   • 1x 2-lůžkový pokoj 350,- /osoba/noc
Poznámka: Možnost pronájmu apartmánů s kuchyňkou, WC a sprchou za cenu 350 kč pro osobu a noc, dětě do 12 let mají slevu 50 kč/noc.

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension Anna leží v turistickém a lyžařském centru Jeseníky na Ramzové, 5 minut chůze od spodní stanice čtyřsedačkové lanovky na Šerák. Jak se k nám dostanete: Autem - z Jeseníku na Ramzovou - na začátku obce jsou na pravé straně umístěny poutače; z Hanušovic - po levé straně za kapličkou jsou umístěny poutače. Vlakem - nejvýše položená rychlíková stanice - 5min od nádraží. Autobusem - zastávka na Ramzové - 5min.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pension rodinného typu. Pokoje jsou dvoulůžkové a čtyřlůžkové s WC a sprchou. Apartmány jsou třílůžkové, čtyřlůžkové a pětilůžkové s kuchyńkou, WC a sprchou. Čtyřlůžkové a pětilůžkové apartmány jsou mezonetové. Vybavení kuchyňky: lednice, dvouplotýnkový vařič, varná konvice, mikrovlnka, nádobí. Vybavení pensionu: sauna, krytá terasa, parkoviště před pensionem,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

zimě poskytuje okolí široké možnosti ke sportovnímu i rekreačnímu vyžití. Čtyřsedačková lanovka na Šerák je 2200m dlouhá a celoročně v provozu. Spodní část lanovky je osvětlená. V okolí 500m až 5km je dalších 15 vleků, některé z nich jsou osvětlené a uměle zasněžované. Svahy jsou vhodné i pro provozování snowboardingu. Na běžkách je možno vyrazit přímo od pensionu po... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Sabina Kudláčková Fiedorová
Informace poskytnul: Sabina KudláčkováFiedorová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz