Chalupa Kouty 43

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v těsné blízkosti nově vybudovaného ski areálu Kouty. Dá se říci přímo v jeho centru. Ubytování je vhodné především pro rodinnou letní i zimní rekreaci.
Vybavení a služby
Chalupu je možno si pronajmout celoročně. Je po kompletní rekonstrukci. Maximální kapacita je 16 lůžek v 1 šestilůžkovém, ve 2 třílůžkových a ve 2 dvoulůžkových pokojích. Ve spodní části se nachází chodba s věšákovou stěnou a úložným prostorem na boty, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 třílůžkový pokoj, společenská místnost s TV a satelitem, plně vybavená kuchyně (lednice, mrazák, indukční varná deska, horkovzdušná trouba, rychlovarná konvice, digestoř ...), samostatné WC, koupelna s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem. V podkrovní části se nachází 1 dvoulůžkový pokoj, 1 třílůžkový pokoj a 1 šestilůžkový pokoj s TV a satelitem, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem. K dispozici je vytápěná lyžárná s vysoušečem na lyžáky, v letní období úschovna kol. Vytápění chalupy je zajištěno ústředním plynovým topením, a v koupelnách elektrické podlahové přitápění. V objektu chalupy se nachází uzamčené parkoviště pro 5 osobních automobilů.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Letní dovolená nabízí turistické trasy a cyklo trasy do okolí Pradědu, Mravenečníku, Dlouhých strání a dalších hřebenových túr v masivu Hrubého Jeseníku. Více na www.kouty.cz. Ideální výchozí místo pro cyklo výlety a houbaření. Na chalupě je možné využít venkovního posezení s grilem a dětským hřištěm.V létě je možno zapůjčit horské minikáry nebo vyzkoušet lyžování na trávě(Skiareál Kareš) - cca 500m od chalupy. Chalupa se nachází v centru největšího ski areálu na moravě. Dokonalé zázemí,bike park, několik restaurací, infocentrum, komplexní služby, prodejna, půjčovna, servis, test centrum lyží a snowboarů, lyžařská škola, dětský park, bowling, koutecký les – celoročně provozovaný historický skanzen v areálu, unikátní vodní elektrárna Dlouhé stráně – nabídka letních i zimních exkurzí. První 6-ti sedačková lanovka v ČR o kapacitě 3200 osob/hod. V údolí řeky Desné se nachází ještě několik méně náročných sjezdovek (pro začátečníky a děti). Snadná dostupnost – autobusová zastávka cca 30m s možností výjezdu na populární skiareál Červenohorské Sedlo. Zde také začíná známá trasa pro běžecké lyžování – Červenohorské Sedlo – Švýcárna – Praděd – Ovčárna, která je strojově upravována.
TOPlist