Poloha a dosažitelnost

Chata Hubertus leží v klidné části obce Albrechtice v Jizerských horách na úbočí Mariánské hory. Z chaty je výhlede na sjezdovky Tanvaldského Špičáku. Jedná se o z Prahy nejrychleji dozažitelné velké lyžařské centrum. Pokud zvolíte trasu přes Jablonec, prakticky celá cesta probíhá po dálnici. Trasa přes Železný Brod je kratší a romantičtější, ovšem časově náročnější.

  Vybavení a služby

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC. K dispozici je také kuchyňka, společenská místnost a lyžárna. Parkování u chaty k dispozici zdarma. Wi-Fi internet k dispozici zdarma. Vlek s občerstvením a ski půjčovnou začíná přímo u chaty. Možnost nočního lyžování. Polopenze možná v restauraci vzdálené 150 metrů. Pro ubytované sleva 10% na vlek u chaty a 15% v půjčovně Albi.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Tanvaldský Špičák nabízí čtyřsedačkovou lanovku a šest vleků. Permanentka platí i na centra Severák a Bedřichov. Přímo nad vlekem u chaty začíná nástupní trasa (stopa) na Jizerskou magistrálu s více jak 100 km upravených tratí. Velké množství cyklotras, popř. pěších tras se využije spíše v letních měsících.

Zpět


TOPlist
  Hubertus Albrechtice v J. H., Mariánská Hora
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hubertus
Ceník ubytování a stravování