TOPlist

Hubertus

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
450,- Kč/osoba/noc
Dítě do 2,99 let 170,- Kč/osoba/noc bez nároku na lůžko
V případě ubytování jen na jeden den příplatek 80,-Kč
26.12.-2.1. 699,- Kč/osoba/noc (láhev sektu v ceně)
Pro skupiny 20+ sleva ubytování 15%
Letní sezona - ceny
370,- Kč/osoba/noc
Dítě do 2,99 let 170,- Kč/osoba/noc bez nároku na lůžko
V případě ubytování jen na jeden den příplatek 80,-Kč
Pro skupiny 20+ sleva ubytování 15%
Slevy:
Sleva 15% ve sportovní prodejně, půjčovně a servisu Albi.

Pro skupiny 20+ sleva ubytování 15%.

Možnost čerpání FKSP.
Další informace:
Děti & mládež, studenti do 26 let, senioři nad 70 let rekreační poplatek 3,- Kč/noc. Ostatní, tj. 18-70 roků 15,- Kč/noc.
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Storno podmínky: rezervaci je možno zrušit nejpozději 21 dní před domluveným termínem. V případě skupiny 20+ je rezervaci možno zrušit nejpozději 30 dnů před domluveným termínem.
Stravování
Možnost polopenze formou švédských stolů.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz