PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hubertus

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Albrechtice v J. H., Mariánská Hora
Adresa: 
Mariánská Hora 25, Albrechtice v Jizerských horách
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 836 301
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatahubertus.cz www.ceskehory.cz/chatahubertus
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Tanvaldský Špičák

počasí Albrechtice v Jizerských horách

Tanvaldský Špičák hlásí 10 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Wi-Fi

Po domluvě

U lyžařských vleků

Horská chata Hubertus prošla komplexní rekonstrukcí. Disponuje prostornými pokoji s vlastní koupelnou a WC. K dispozici je kuchyňka a společenská místnost. Internet a parking zdarma. Vlek přímo u chaty. Nástupní stanice lanovky na Špičák cca 1,5km. Parkování u objektu.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pobyt se psem: Po domluvě
Umístění objektu
U lyžařských vleků (20m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Hubertus leží v klidné části obce Albrechtice v Jizerských horách na úbočí Mariánské hory. Z chaty je výhlede na sjezdovky Tanvaldského Špičáku. Jedná se o z Prahy nejrychleji dozažitelné velké lyžařské centrum. Pokud zvolíte trasu přes Jablonec, prakticky celá cesta probíhá po dálnici. Trasa přes Železný Brod je kratší a romantičtější, ovšem časově náročnější.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC. K dispozici je také kuchyňka, společenská místnost a lyžárna. Parkování u chaty k dispozici zdarma. Wi-Fi internet k dispozici zdarma. Vlek s občerstvením a ski půjčovnou začíná přímo u chaty. Možnost nočního lyžování. Sleva 15% v půjčovně Albi. Možnost zapůjčení výčepního zařízení včetně narážeče na pivo a limonádu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Tanvaldský Špičák nabízí dvě čtyřsedačkové lanovky a šest vleků. Permanentka platí i na centra Severák a Bedřichov. Mezi lyžařskými centry jezdí skibus. Přímo nad vlekem u chaty začíná nástupní trasa (stopa) na Jizerskou magistrálu s více jak 100 km upravených tratí. Velké množství cyklotras, popř. pěších tras se využije spíše v letních měsících.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marcel Hálek
Informace poskytnul: Hálek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz