Hotel Valdes - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Valdes

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v centru obce Loučná nad Desnou. Zastávka autobusu je umístěna přímo před hotelem. Vlaková zastávka je od hotelu vzdálena 200m.
Vybavení a služby
Hotel disponuje deseti komfortně vybavenými pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, fénem, LCD televizí, telefonem s přímou volbou, psacím nebo jídelním stolem. Apartmány nabízejí plně vybavenou kuchyň a možnost přistýlky. Pokoje ve třetím patře jsou klimatizovány. Součástí hotelu je privátní wellness se saunou a whirlpool, společenská místnost s dětským koutkem, venkovní posezení,monitorované parkoviště, lyžárna/kolárna, bezplatné připojení WiFi. V hotelu se podávají kontinentální snídaně.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařská střediska: Kouty nad Desnou, Červenohorské sedlo, ski areál Kareš, ski areál Oáza, ski areál Přemyslov • Loučná nad Desnou: areál Kociánov, jehož součástí je dětské hřiště, restaurace, možnost rybolovu, minigolf. Zámek Loučná nad Desnou. Ranč Mustang • Velké Losiny: ruční papírna, unikátní lázně, nově otevřený termální park,zámek s rozsáhlým parkem • Kouty nad Desnou: ski areál Kouty se širokou škálou letních aktivit. Vodní elektrárna Dlouhé Stráně
TOPlist