Poloha a dosažitelnost

Hotel se nachází v centru obce Loučná nad Desnou. Zastávka autobusu je umístěna přímo před hotelem. Vlaková zastávka je od hotelu vzdálena 200m.

  Vybavení a služby

Hotel disponuje deseti komfortně vybavenými pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, fénem, LCD televizí, telefonem s přímou volbou, psacím nebo jídelním stolem. Apartmány nabízejí plně vybavenou kuchyň a možnost přistýlky. Pokoje ve třetím patře jsou klimatizovány. Součástí hotelu je privátní wellness se saunou a whirlpool, společenská místnost s dětským koutkem, venkovní posezení,monitorované parkoviště, lyžárna/kolárna, bezplatné připojení WiFi. V hotelu se podávají kontinentální snídaně.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Lyžařská střediska: Kouty nad Desnou, Červenohorské sedlo, ski areál Kareš, ski areál Oáza, ski areál Přemyslov • Loučná nad Desnou: areál Kociánov, jehož součástí je dětské hřiště, restaurace, možnost rybolovu, minigolf. Zámek Loučná nad Desnou. Ranč Mustang • Velké Losiny: ruční papírna, unikátní lázně, nově otevřený termální park,zámek s rozsáhlým parkem • Kouty nad Desnou: ski areál Kouty se širokou škálou letních aktivit. Vodní elektrárna Dlouhé Stráně

Zpět


TOPlist
  Hotel Valdes Loučná nad Desnou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Valdes
Ceník ubytování a stravování