Poloha a dosažitelnost

Hotel Stará Pošta*** v Jeseníkách leží v nadmořské výšce 780 m, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, v srdci horského střediska Filipovice – Bělá pod Pradědem. Nachází se přímo u Skiparku Filipovice a pouze jednu zastávku skibusu od skiareálu Červenohorské sedlo, uprostřed nejoblíbenějších sportovních center Jeseníků Praděd, Petříkov, Ostružná a Ramzová s širokou nabídkou zimního i letního vyžití. Strategická poloha hotelu v blízkosti známých lázeňských center Karlova Studánka, Lipová a Jeseník právem řadí toto letovisko mezi nejnavštěvovanější v České republice. Navštivte Jeseníky

  Vybavení a služby

Hotel Stará Pošta*** poskytuje služby, které svojí variabilitou vybavení uspokojí nejen požadavky individuální a rodinné dovolené, ale zároveň nabízí vše potřebné pro zajištění ozdravných pobytů, seniorských pobytů, škol v přírodě, lyžařských kurzů, cykloturistiky, turistiky, firemních akcí a pobytů pro kolektivy. Vybavení: společenské místnosti, klubové místnosti, kulečníkový koutek, dětský koutek, hotelové relaxační studio, hotelový vnitřní bazén, infra sauna, hotelové parkoviště, služby recepce. Hotelová zahrada: gril s udírnou, venkovní altán, restaurace, tenisový kurt, dětské hřiště, víceúčelové hřiště.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

SKIPARK Filipovice patří k nejvyhledávanějším a nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařským areálům v Jeseníkách. A to zejména díky své variabilitě terénu, sedačkové lanovce s rozjezdovým nástupním pásem, dvěma lanovým vlekům, třem sjezdovkám střední obtížnosti s celkovou délkou 2600m a přepravní kapacitou 2700 os./hod. SKIPARK Filipovice je vhodný jak pro rodinné lyžování, tak pro vyznavače sportovnějšího lyžování a snowboardingu.

Zpět


TOPlist
  Hotel Stará Pošta*** Filipovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Stará Pošta***
Ceník ubytování a stravování