Hotel Star Lipno

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel leží na kraji obce Lipno nad Vltavou v blízkosti veřejné pláže a zastávky skibusu.
Vybavení a služby
HOTEL Star poskytuje ubytování na Lipně ve 35 pokojích. Vybírat můžete mezi čtyřmi typy pokojů, jež se liší velikostí, výhledem a počtem osob, pro které jsou určeny. Prvním typem je dvoulůžkový pokoj ORION, který nabízíme ve dvou variantách, a to s balkonem poskytujícím výhled na Lipno, nebo bez balkonu. Ideální volbou pro ubytování u přehrady Lipno s dětmi je rodinný pokoj PEGAS určený pro 4 osoby. Dále nabízíme apartmán STAR, ve kterém mimo jiné naleznete vanu a bezpečnostní schránku. Druhým typem apartmánu je ATIK, oba apartmány jsou určeny až pro 4 osoby a náleží k nim terasa s výhledem na vodní nádrž Lipno. Hotel je vybaven výtahem a je bezbariérový. Nabízíme také pokoje s bezbariérovou koupelnou. Pro rodiny s malými dětmi máme připraveny k zapůjčení cestovní postýlky a samozřejmostí je platba kartou.K uskladnění kol, lyží a sportovních potřeb máme k dispozici kolárnu/lyžárnu. Díky velikosti parkoviště můžeme nabídnout skupinám parkování autobusu zdarma přímo u hotelu.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ačkoliv je Lipno nad Vltavou malá obec, jedná se o turisty velmi oblíbenou lokalitu, která má určitě co nabídnout. Na Lipně najdete aktivity pro děti i dospělé, a to v každém ročním období. Hotel se nachází nedaleko vodní nádrže Lipno, která je v zimních měsících vhodná k bruslení, či procházkám po více než desetikilometrové dráze na zamrzlé vodní hladině. Lipenská ledová magistrála je evropským unikátem. Dále můžete navštívit Stezku korunami stromů, aquaworld, bobovou dráhu a spoustu dalších míst či aktivit. V zimních měsících hosté našeho hotelu ocení zejména zastávku skibusu, který je dopraví do skiareálu Lipno, kde na ně čeká přes 12km sjezdovek.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz