TOPlist

Hotel Star Lipno

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Lipno nad Vltavou
Adresa: 
Lipno nad Vltavou 49
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 475 012
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotelstarlipno.cz
www.ceskehory.cz/hotelstarlipno
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 70 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  720 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lipno nad Vltavou počasí Lipno nad Vltavou

počasí Dolní Vltavice počasí Dolní Vltavice

Lipno hlásí 5 - 30 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Není možný


Poloha a dosažitelnost

Hotel leží na kraji obce Lipno nad Vltavou v blízkosti veřejné pláže a zastávky skibusu.

Vybavení a služby

HOTEL Star poskytuje ubytování na Lipně ve 35 pokojích. Vybírat můžete mezi čtyřmi typy pokojů, jež se liší velikostí, výhledem a počtem osob, pro které jsou určeny. Prvním typem je dvoulůžkový pokoj ORION, který nabízíme ve dvou variantách, a to s balkonem poskytujícím výhled na Lipno, nebo bez balkonu. Ideální volbou pro ubytování u přehrady Lipno s dětmi je... více >>

Rekreace a služby v okolí

Ačkoliv je Lipno nad Vltavou malá obec, jedná se o turisty velmi oblíbenou lokalitu, která má určitě co nabídnout. Na Lipně najdete aktivity pro děti i dospělé, a to v každém ročním období. Hotel se nachází nedaleko vodní nádrže Lipno, která je v zimních měsících vhodná k bruslení, či procházkám po více než desetikilometrové dráze na zamrzlé vodní hladině. Lipenská... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: STAR VILL Lipno s.r.o
Informace poskytnul: Soňa Sošková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz