Hotel a Blues restaurace Kilián

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
První jihočeský unikátní hotel Kilián s restaurací ve stylu blues a tanečním sálem ve stylu Rock and Roll se nachází necelé 3 kilometry pod Lipenskou přehradou v obci Loučovice, kterou protéká řeka Vltava. Kilián**** obklopuje přírodní park Vyšebrodsko, který sousedí s chráněnou krajinnou oblastí Šumava. Vyšší Brod vzdálen 5km, Český krumlov 30km, Rožmberk 11km, Lipno nad Vltavou 4km, Frymburk 13km. Před hotelem je autobusová zastávka, vlakové nádraží je vzdáleno 8 minut chůzí.
Vybavení a služby
Ubytujeme vás ve 2 luxusních apartmánech, 3 apartmánech a 7 pokojích, součástí ubytování je snídaně formou švédského stolu, bezbariérový přístup, nekuřácké prostředí ve všech pokojích i společných místnostech. Hotel disponuje vlastní unikátní restaurací ve stylu blues muziky, která Vám zajistí celodenní stravování, taneční bar ve stylu Rock and Roll, místnost pro děti herna, sauna. Parkoviště u hotelu, motorkářům nabízíme možnost parkovat v garáži. Zdarma vysokorychlostní WiFi internetové připojení v celém hotelu, vítáni jsou i Vaši domácí mazlíčci

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistika je díky své poloze ideálním výchozím bodem a tak i pro cykloturistiku. Protékající Vltava je nejoblíbenější řekou vodáků. Velmi atraktivní vodní cesta sevřeným údolím s možností návštěv kulturních památek nadchne opravdu každého návštěvníka. Na vášnivé bikery v Lipně čeká 3km dlouhá zábavná a zároveň adrenalinová jízda lesním terénem. Pro děti i dospělé má Active park Lipno připraven mnoho atrakcí - například lanový park, bobovou dráhu, hopsárium, minigolf, motokáry, vodní ráj, půjčovnu šlapadel a v neposlední řadě naučnou Stezku korunami stromů. Za návštěvu stojí určitě k vidění Vítkův hrádek, kde budete mít lipenské jezero jako na dlani.
TOPlist