Horská vila Heda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Poloha: Jeseníky, okres Bruntál, Vrbno pod Pradědem - osada Vidly. Autem: z Vrbna pod Pradědem směr Jeseník. 1 garážové stání. Vlakem: do Vrbna pod Pradědem, do Videl busem. Autobus: zastávka Vrbno pod Pradědem - Vidly - křižovatka. Přes Vidly vedou hlavní cyklotrasy, turistické a běžkařské trasy.
Vybavení a služby
Vlastníme certifikát "JESENÍKY originální produkt".Ubytování ve dvou na sobě nezávislých bytech. Vybavení: kompletní sociální zařízení v každém bytě, vybavený kuch.kout s možností vaření: vařič,nádobí,varná konvice,lednice,mikrovlnná trouba. Televize se satelitem. 1 garážové stání v budově, jinak parkování venku před budovou. Specifické interiéry v přírodním dřevě. Ojedinělé spojení kvality ubytování a ceny. Stravování možno v blízkém hotelu.Venku posezení-ohniště,gril.Vytápění elektřinou,v každém bytě jsou i krbová kamna.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Výchozí bod cyklo-,tur- i běžkařských a skialpinistických tras.Sjezdovka ve Vidlích, ostatní atraktivní v dosahu 15 - 30 min.Vrbno pod Pradědem: sjezdovka, kult.centrum, tenis, sklárny.K. Studánka: lázně, tenis, sjezdovka,bazén,solná jeskyně. Jeseník - lázně, bazén. Červenohorské sedlo - sjezdovky, turistické a další trasy. Praděd.Jeskyně na Špičáku, Na Pomezí. Bruntál - zámek. Rejvíz - rašeliniště.
TOPlist