TOPlist

Horská vila Heda

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Vidly
Adresa: 
Heda - horská vila, Vidly č.p. 113, 793 26 Vrbno pod Pradědem
Telefon: 
zobrazit telefony
721 573 208,775 190 887, +420 554 788 111, 554 788 100
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420 554 751 793
Web adresa:
www.plz.cz
www.ceskehory.cz/heda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  780 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Praděd počasí Praděd

Praděd hlásí 5 - 10 cm sněhu, Typ sněhu: prachový


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Poloha: Jeseníky, okres Bruntál, Vrbno pod Pradědem - osada Vidly. Autem: z Vrbna pod Pradědem směr Jeseník. 1 garážové stání. Vlakem: do Vrbna pod Pradědem, do Videl busem. Autobus: zastávka Vrbno pod Pradědem - Vidly - křižovatka. Přes Vidly vedou hlavní cyklotrasy, turistické a běžkařské trasy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování ve dvou na sobě nezávislých bytech. Vybavení: kompletní sociální zařízení v každém bytě, vybavený kuch.kout s možností vaření: vařič, nádobí, varná konvice, lednice, mikrovlnná trouba. Televize se satelitem. 1 garážové stání v budově, jinak parkování venku před budovou. Specifické interiéry v přírodním dřevě. Ojedinělé spojení kvality ubytování a ceny.... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Výchozí bod cyklo-,tur- i běžkařských a skialpinistických tras.Sjezdovka ve Vidlích, ostatní atraktivní v dosahu 15 - 30 min. Vrbno pod Pradědem: sjezdovka, kult.centrum, tenis, sklárny.K. Studánka: lázně, tenis, sjezdovka, bazén, solná jeskyně. Jeseník - lázně, bazén. Červenohorské sedlo - sjezdovky, turistické a další trasy. Praděd. Jeskyně na Špičáku, Na Pomezí. Bruntál - zámek. Rejvíz - rašeliniště.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pradědský lesní závod, a.s.
Informace poskytnul: ing.Michal. Kroupa
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz