TOPlist

Dorotíkova chalupa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v příjemném prostředí Beskyd v obci Hutisko-Solanec, 7km od lázeňského města Rožnov pod Radhoštěm, kde lze strávit příjemné chvíle v každém ročním období. Možnost parkování pro maximálně 4 osobní automobily.
Vybavení a služby
Celý objekt nabízí ubytování pro 14 osob. Je ideálním místem pro rodinná setkání, firemní akce nebo dovolené s přáteli. K dispozici jsou dvě zařízené kuchyně, dva obývací pokoje (jeden je vybaven krbovými kamny), čtyři ložnice a dvě koupelny. Do vybavení kuchyní patří plynový sporák s pečící troubou, mikrovlnná trouba, lednička, kávovar, varná konvice a základní potřeby pro vaření a servírování. Hosté mohou využít také televizi a pračku. Povlečení není zahrnuto v ceně. K chalupě lze doobědnat apartmán Dorotka, který rozšíří kapacitu ubytování na 14 lidí. Pokud jste velká skupina, přiobjednejte si apartmán v naší on-line rezervaci. Přímo v chalupě najdete krásnou saunu, která příjemně uvolní unavené svaly i mysl. Samozřejmě nabízíme vybavení a zábavu pro naše nejmenší hosty - postýlka včetně lůžkovin a povlečení, jídelní židlička, vanička, odrážedlo, venkovní houpačky, klouzačka, koloběžka, pískoviště včetně hraček (v době kdy si v něm děti nehrají je přikryto). Chalupa stojí v prostorné oplocené zahradě, kde si můžete příjemně odpočinout (venkovní kryté posezení, ohniště s posezením, zahradní nábytek, bazén průměr 3,6m).
Rekreace a služby v okolí
Okolí poskytuje mnoho kulturních i sportovních zážitků a uspokojí tak i náročnější klienty, kteří chtějí odpočinek strávit aktivně.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz