PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Hutisko - Solanec » Dorotíkova chalupa

Dorotíkova chalupa

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Hutisko - Solanec
Adresa: 
Hutisko-Solanec 708, 756 62 Hutisko-Solanec
Web adresa:
www.ceskehory.cz/dorotikovachalupa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Soláň - Sedlo

Pro rodiny s dětmi

Sauna

Venkovní bazén

Chalupa v příjemném prostředí Beskyd v obci Hutisko-Solanec, 7km od lázeňského města Rožnov pod Radhoštěm, kde lze strávit příjemné chvíle v každém ročním období. K chalupě lze doobjednat apartmán Dorotka, který rozšíří kapacitu ubytování na 14 lidí. Přímo v chalupě najdete krásnou saunu.

Celkové vybavení objektu
Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v příjemném prostředí Beskyd v obci Hutisko-Solanec, 7km od lázeňského města Rožnov pod Radhoštěm, kde lze strávit příjemné chvíle v každém ročním období. Možnost parkování pro maximálně 4 osobní automobily.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celý objekt nabízí ubytování pro 14 osob. Je ideálním místem pro rodinná setkání, firemní akce nebo dovolené s přáteli. K dispozici jsou dvě zařízené kuchyně, dva obývací pokoje (jeden je vybaven krbovými kamny), čtyři ložnice a dvě koupelny. Do vybavení kuchyní patří plynový sporák s pečící troubou, mikrovlnná trouba, lednička, kávovar, varná konvice a základní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolí poskytuje mnoho kulturních i sportovních zážitků a uspokojí tak i náročnější klienty, kteří chtějí odpočinek strávit aktivně.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Daniel Dortík
Informace poskytnul: Miluše Dorotikova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz