TOPlist

Dorotíkova chalupa

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
CHALUPA 1-10 osob
03.01. - 17.04. ... 4 990 Kč/3 noci


SILVESTR (26.12. - 02.01.) ... 24990 000 Kč
Letní sezona - ceny
CHALUPA 1-10 osob
15. 06. - 31. 08.
pouze sobota - sobota ... 12 990 Kč/7 nocí
Období mimo sezónu - ceny
CHALUPA 1-10 osob
23.04. - 14.06. ... 4 990 Kč/3 noci
01.09. - 21.12. ... 4 990 Kč/3 noci

VELIKONOCE... 5 990 Kč/3 noci
Další informace:
Pokud jste větší skupina, můžete přiobjednat apartmán Dorotka pro 4 osoby.

V ceně pobytu nejsou zahrnuty ceny energií, které se hradí vždy na konci pobytu dle skutečné spotřeby a cen dodavatelů.

Rekreační poplatek není zahrnut v ceně, 8 Kč/osoba/den

Po Vaší rezervaci Vám zašleme potvrzující e-mail. Pro závazné potvrzení rezervace je nutno uhradit 50% z celkové částky pobytu na účet u ČSOB banky č.ú. 221901267/0300 do 10 dnů od rezervace. V případě, že nebude záloha zaplacena, může být tento termín nabídnut jinému hostu.

Doplatek uhradíte v den Vašeho příjezdu. Platba je nutná v hotovosti v českých korunách.

Klíče Vám budou předány přímo na apartmánu, chalupě v den příchodu. Den předem Vám zavoláme na telefonní číslo, které jste zadali při rezervaci, a dohodneme si s Vámi termín příjezdu.

Pímé poplatky navíc jsou pouze za energie, které společně vždy při příjezdu zapíšeme, dle skutečného stavu měřidel a při odjezdu spočítáme skutečnou cenu spotřeby energií.

Za poplatek můžete využít finskou saunu, kterou oceníte hlavně v zimních měsících.

Rezervaci můžete zrušit 1 měsíc před příjezdem bez jakékoliv sankce. Pokud zrušíte rezervaci méně než 1 měsíc před pobytem, vyhrazujeme si právo na storno poplatek ve výši zaplacené zálohy, tj. 50% z ceny pobytu.

V souladu s všeobecnými pravidly je ubytování (Check in) od 14:00 a odubytování (check out) do 11:00. Vždy, když to bude možné, Vám ale vyjdeme co nejvíce vstříc.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz