TOPlist

Domeček U Tří veverek Kouty

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa je dostupná z vedlejší komunikace, cca 500m od silnice I.třídy, možný příjezd autem, kapacita 4-6 parkovacích míst přímo na vlastním nově vybudovaném parkovišti vedle chaty. Bezproblémová dostupnost také vlakem (hlavní vlakové nádraží cca 10 min. od chalupy), autobusem (autobusové nádraží 7 minut od chalupy).
Vybavení a služby
V celém objektu je bezplatné připojení WIFI - internet. Součástí je i venkovní zastřešené a zasklené s posuvnými dveřmi wellness - infra sauna a velká vířivka s nádherným výhledem na okolní lesy a hory, venkovní nadzemní bazén . Vše situováno v místě s krásným výhledem do okolí. Pro děti k dispozici houpačky, klouzačka, pískoviště. V 1.nadzemním podlaží (přízemí) se nachází tech. místnost k odložení zavazadel, lyží apod.; koupelna (zděný sprchový kout, WC, el. žebřík); ložnice č.1 (pouze 2 lůžka - manželská postel, možnost dětské postýlky); kuchyň s jídelním koutem (myčka, lednice, mrazák, horkovzdušná trouba s grilem, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí k dispozici - toustovač, ruční šlehač, ponorný mixér..); společenská místnost – obývací pokoj (TV + satelit, video, DVD přehrávač); pokoj je vytápěn krbovou vložkou a el. podlahovým topením . 2.nadzemní podlaží (1.patro) tvoří ložnice č.2 (2 dvoupostele, komoda, šatní skříň, přímotop + topení rozvodem vzduchu); ložnice č.3 (1 dvoupostel, 1 samostatné lůžko, možnost další přistýlky, šatní skříň, komoda, přímotop a topení rozvodem vzduchu); ložnice č.4 (1 dvoupostel, 1 samostatné lůžko, šatní skříň, komoda, přímotop a topení rozvodem vzduchu; koupelna (vana, zbytek shodný s 1.koupelnou). Na venkovní terase (vchod z obývacího pokoje) se nachází zahradní nábytek a gril. Na zahradě je pro děti k dispozici pískoviště, skluzavka, houpačky. Dále je součástí zahrady nadzemní bazén a venkovní zastřešený a prosklený přístavek s wellness = infrasauna a vířivka.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kouty nad Desnou jsou vyhledávanou rekreační oblastí v údolí Hrubého Jeseníku, pod Červenohorským sedlem (1026m), které spojuje Šumpersko s Jesenickem. Značené turistické, cykloturistické i běžkařské trasy. V zimě k dispozici pro sjezdové lyžování 5 vleků v Koutech, dětský vlek i lanko, noční lyžování a 7 na Červenohorském sedle, kam vede z Koutů kyvadlová autobusová doprava. Přemyslov – čtyřsedačková lanovka 5km. Koupání nabízí termální koupaliště ve Velkých Losinách 10km, k rybolovu slouží rybník v Loučné nad Desnou 3km. V obci letní lyžování, horské minikáry. Výlety: Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně. Jeskyně Na Pomezí, zámek ve Velkých Losinách a muzeum tradiční ruční výroby papíru, lázně, Veteran muzeum a ZOO park v Rapotíně, výlety na Praděd, Rejvíz, Jesenicko. V Javorníku je zámek se zařízenými interiéry a kuriózní sbírkou dýmek. V Petříkově bobová dráha.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz