Domeček U Tří veverek Kouty

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa je dostupná z vedlejší komunikace, cca 500m od silnice I.třídy, možný příjezd autem, kapacita 4-6 parkovacích míst přímo na vlastním nově vybudovaném parkovišti vedle chaty. Bezproblémová dostupnost také vlakem (hlavní vlakové nádraží cca 10 min. od chalupy), autobusem (autobusové nádraží 7 minut od chalupy).
Vybavení a služby
V celém objektu je bezplatné připojení WIFI - internet. Součástí je i wellness - infra sauna a velká vířivka s nádherným výhledem na okolní lesy a hory, venkovní nadzemní bazén . Vše situováno v místě s krásným výhledem do okolí. Pro děti k dispozici houpačky, trampolína, klouzačka, pískoviště. Dále je pro Vás připravena při nepřízni počasí herní místnost (ping pong, šipky, dětský koutek, výčep - na přání Vám dodáme pivo v objemech 30l a 50l. Svijany, Šerák nebo 15 l Plzeň). Možnost objednání dovážky čerstvého pečiva z nedaleké pekárny. V 1.nadzemním podlaží (přízemí) se nachází tech. místnost k odložení zavazadel, lyží apod.; koupelna (zděný sprchový kout, WC, el. žebřík); ložnice č.1 (2 lůžka - manželská postel, možnost dětské postýlky); kuchyň s jídelním koutem (myčka, lednice, mrazák, horkovzdušná trouba s grilem, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí k dispozici - toustovač, ruční šlehač, ponorný mixér..); společenská místnost – obývací pokoj (TV + satelit, video, DVD přehrávač); pokoj je vytápěn krbovou vložkou a el. podlahovým topením . 2.nadzemní podlaží (1.patro) tvoří ložnice č.2 (2 dvoupostele, komoda, šatní skříň, přímotop + topení rozvodem vzduchu); ložnice č.3 (1 dvoupostel, 1 samostatné lůžko, možnost další přistýlky, šatní skříň, komoda, přímotop a topení rozvodem vzduchu); ložnice č.4 (1 dvoupostel, 1 samostatné lůžko, šatní skříň, komoda, přímotop a topení rozvodem vzduchu; koupelna (vana, zbytek shodný s 1.koupelnou). Na venkovní terase (vchod z obývacího pokoje) se nachází zahradní nábytek a gril. Na zahradě je pro děti k dispozici trampolína, pískoviště, skluzavka, houpačky. Dále je součástí zahrady nadzemní bazén a přístavek s wellness = infrasauna a vířivka.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kouty nad Desnou jsou vyhledávanou rekreační oblastí v údolí Hrubého Jeseníku, pod Červenohorským sedlem (1026m), které spojuje Šumpersko s Jesenickem. Značené turistické, cykloturistické i běžkařské trasy. V zimě k dispozici pro sjezdové lyžování 5 vleků v Koutech, dětský vlek i lanko, noční lyžování a 7 na Červenohorském sedle, kam vede z Koutů kyvadlová autobusová doprava. Přemyslov – čtyřsedačková lanovka 5km. Koupání nabízí termální koupaliště ve Velkých Losinách 10km, k rybolovu slouží rybník v Loučné nad Desnou 3km. V obci letní lyžování, horské minikáry. Výlety: Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně. Jeskyně Na Pomezí, zámek ve Velkých Losinách a muzeum tradiční ruční výroby papíru, lázně, Veteran muzeum a ZOO park v Rapotíně, výlety na Praděd, Rejvíz, Jesenicko. V Javorníku je zámek se zařízenými interiéry a kuriózní sbírkou dýmek. V Petříkově bobová dráha.
TOPlist