Chata v Dolině

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata v Dolině se nachází v malebném údolí řeky Moravy v horské oblasti Králického Sněžníku. GPS: 50°8'50.280"N 16°48'30.564"E
Vybavení a služby
Venkovní vybavení: u chalupy je velký zatravněný pozemek, podél kterého teče malý potok. U objektu je vybudováno posezení s venkovním krbem a ohništěm. Vedle chaty je situován objekt s herním prostorem (stolní fotbal, kulečník a stolní tenis).Pro další sportovní vyžití je připravené hřiště např. pro volejbal, nohejbal a malou kopanou. • Vybavení interiéru: Přízemí - pokoj pro 5 osob, obývací pokoj s tradičními kachlovými kamny, TV, rádio, plně vybavená kuchyň také s kachlovými kamny (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, nádobí), sociální zařízení, WC. 1.patro - 2 pokoje (pro 3 a 5 osob), TV, rádio, plně vybavená kuchyň (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, nádobí) s jídelním koutem, sociální zařízení, WC. Topení je v přízemí lokální (kachlovými kamny) a v 1.patře elektrické. Povlečení: Zdarma při pobytu od 3 nocí a více, (do 2 nocí po dohodě). Doplatky za energie: Elek.energie se platí dle skutečné spotřeby. Záloha na ubytování: 50 % z celkové částky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Poloha je ideální pro všechny milovníky zimních sportů, jelikož je v blízkosti lyžařského střediska Dolní Morava, které nabízí kromě 5 sjezdovek s různými stupni obtížnosti,upravené běžkařské trasy, možnost využít sáňkařskou dráhu či zažít adrenalinovou jízdu na bobové dráze. V letním období je zde možnost cyklistických a pěších výletů chráněnou krajinnou oblastí nebo navštívit lanové centrum, Mamutíkův vodní park a stezku v oblacích "Skywalk".
TOPlist