Chata U Paděrů - Poloha, Služby, Okolí

Chata U Paděrů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Doprava, parkování: Celoročně je možné parkovat přímo před chatou - 3 x parkovací místo. Autobusová doprava do obce Vlčice, poté cca 20 minutová chůze k chatě. Cesta k chatě je celoročně dostupná/sjízdná.
Vybavení a služby
Počet lůžek: 8 pevných postelí + až 3 přistýlky Pokoje: V podkroví 2 ložnice (čtyřlůžkové), společenská místnost s krbem (možnost rozložení 2 míst na spaní), plně vybavená kuchyň, koupelna, místnost s WC, garáž, předsíň. Sociální zařízení: 1 vana a oddělené WC. Vytápění: Zavedeno ústřední topení s automatickým kotlem, možnost regulace teploty na přání hostů. Rohový krb krb na dřevo, rozvody po celé chatě - alternativní možnost vytápění chaty. Ohřev vody: Koupelna a kuchyň - 120 litrový elektrický bojler, 80 litrová lázeňská kamna, koupelnový žebřík, infrazářič.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Možnost nákupů: Nejbližší obchod se nachází v sousední vesnici Vlčice, popřípadě velké množství supermaketů v Jeseníku (Kaufland, Albert, Billa, Lídl). Samozřejmostí jsou menší obchodní řetězce jako Jednota v okolních vesnicích. Restaurace Tradiční českou kuchyni a spoustu jiných specialit, můžeme nalézt v blizkém okolí Vojtovic. Mezi nejznámější patří především následujicí: • Skorošice - Restaurace U Hamplů • Bilý potok - Restaurace Bilý potok • Lipová lázně - Restaurace Na Rychtě • Žulová • Vojtovice - v letních měsících posezení u divočáka
TOPlist