TOPlist

Chata U Paděrů

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Cena ubytování činí 179 Kč osoba/noc + energie

Víkendový pobyt fixní cena při obsazenosti do 4 osob - 1 500 Kč + energie, při obsazenosti 5ti a více osob cena dle termínu

Týdenní pronájem při plné obsazenosti 9 000 Kč + energie

Vánoční pobyt 249 Kč osoba/noc + energie (Vánoční stromeček k ozdobení zdarma)
Silvestrovský týdenní pobyt 16 499 Kč (včetně energií, sektu a vánočky)

Poplatek za elektřinu 6 Kč za 1 kWh.
Poplatek za otop dle přesné spotřeby cca 80 - 150 Kč/den v závislosti na teplotě.
Letní sezona - ceny
Cena ubytování 199 Kč osoba/noc + energie

Týdenní pronájem při plné obsazenosti 9 000 Kč + energie

Poplatek za elektřinu 6 Kč za 1 kWh.
Období mimo sezónu - ceny
Cena ubytování 179 Kč osoba/noc + energie

Víkendový pobyt fixní cena při obsazenosti do 4 osob - 1 500 Kč + energie, při obsazenosti 5ti a více osob cena dle termínu

Týdenní pronájem při plné obsazenosti činí 9 000 Kč

Poplatek za elektřinu 6 Kč za 1 kWh.
Poplatek za otop dle přesné spotřeby cca 80 - 150 Kč/den v závislosti na teplotě.
Slevy:
Vzhledem k tomu, že si našich hostů velmi vážíme, připravili jsme celou řadu slev. Slevy se týkají jak letních, tak i zimních měsíců a jedná se zejména o dlouhodobé pobyty.
Další informace:
Cena ubytování pro 1 osobu - 300 Kč osoba/noc.
Cena ubytování pro 2 osoby - 250 Kč osoba/noc.

Akceptujeme pouze slušně vychované domácí mazlíčky 50 Kč/noc.

Děti do 3 let zdarma.
Poskytujeme dětskou postýlku včetně povlečení - 200 Kč/pobyt.

Uvedené ceny jsou bez spotřebované energie (elektřina), účtujeme 6 Kč za 1 kWh a v zimních měsících, popřípadě při nízkých teplotách, kdy je potřeba celodenně topit účtujeme příplatek za otop dle přesné spotřeby (obecně platí říjen - duben) uhlí. Centrální vytápění je výkoné i rohový krb, takže se nemusíte bát ani při nízkých teplotách. Na Chatě U Paděrů je zavedeno centrální vytápění, tedy již se nemusíte starat o pravidelné přikládání do krbu :). Krb zůstává k dispozici.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz