Chata Tulinka - Kouty nad desnou - Poloha, Služby, Okolí

Chata Tulinka - Kouty nad desnou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt pro 8 osob se nachází v rekreační chatové oblasti vedle lyžařských vleků a naproti sedačkové lanovce, kousek pod lesem a v turisticky zajímavé části Hrubého Jeseníku. Chata je umístěna v klidném prostřed a mimo hlavní silnici. V blízkosti je také horské středisko Červenohorské sedlo, které je východiskem do všech stran Jeseníků. Termalní park 8km.
Vybavení a služby
Pěkné moderní s celodřevěným obložením v celé chatě. Obývací pokoj je spojený s vybavenou kuchyňkou a jídelnou, lednice, mraznička, el.sporák, mikr.trouba, var.konvice, toustovač, krbová kamna, sedací souprava, wifi internet, btv-lcd, dvě ložnice 1x4 lůžka a 1x4 lůžka, koupelna, sprcha, WC, el.topení (akumulačky), veranda se stolním fotbalem, gril, zahr. nábytek, ruské kuželky, skluzavka, trampolína, pískoviště a houpačka. Majitel neposkytuje ložní prádlo, požaduje úhradu el. energie, dřeva a rekr.poplatek obci. Parkování je celoročně vedle objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přímo v Koutech je krytý bazén s Whirpool a infrasaunou, půjčovna horských kol, lyží a bruslí, horské koloběžky a minikáry. Thermalpark, muzeum ruční výroby papíru a zámek ve Velkých Losinách 8km, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, vodní vysokohorské nádrže a podzemní vodní elektrárna Kouty, vodní tvrz a muzeum minerálů Jeseník, muzeum dýmek a zámek Javorník, rozhledna Praděd a Zlatý Chlum u Jeseníku, zlatorudné mlýny ve Zlatých Horách, celodřevěný kostelík Maršíkov, rybářská bašta v Loučné, restaurace 300m.
TOPlist