Chata Sára - Poloha, Služby, Okolí

Chata Sára

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází pod Červenohorským sedlem, 700m nad mořem, 5km po hlavní cestě. Dosažitelnost osobním vozidlem, možnost parkování přímo u chaty nebo autobusem, zastávka 200m od chaty.
Vybavení a služby
Kuchyň - el.sporák, mik.trouba, lednice + mražák (možnost vlastního vaření). 1x ložnice (4x lůžko,),1x ložnice (3x lůžko,)přistýlka (v patře chaty vedle schodiště), společenská místnost s krbem, televize, satelit, koupelna + WC, zahrada, ohniště.
Rekreace a služby v okolí
200 m od chaty se nachází dva lyžařské vleky. Sjezdovky s umělým zasněžováním, s osvětlením pro noční lyžování, jsou upravované rolbou, je zde i lyžařská škola Osada Filipovice je propojena s rozsáhlou sítí běžeckých tratí, které jsou pravidelně upravované sněžným skůtrem. Červenohorské sedlo: 7 lyžařských vleků upravovaných rolbou, půjčovna sjezdových lyží a snowboardů, bazén. Tři sjezdové tratě na Miroslavi s osvětlením a umělým zasněžováním a dále Petříkov, Ostružná atd. Relaxcentrum Bělá pod Pradědem (2km). Bowling, squash, bazén s protiproudem, solárium, minigolf, tenis. Přečerpávácí vodní elektrárny "Dlouhé stráně". Jeskyně na Pomezí a na špičáku. Ramzová letní bobová dráha pro děti. Petříkov nová bobová dráha. Schrothovy lázně s možností zakoupení léčebných procedur. Zámky v Javorníku a ve Velkých Losinách. Krytý bazén s masážními proudy v Lázních Jeseník. Taneční večery s živou hudbou na Bobrovníku. Nechce se Vám vařit, možnost stravování v hotelu Stará pošta nebo také Pepova Bouda. Máte rádi koně? Ranč Orel v České Vsi. Pokud Vám dojdou zásoby, obchod najdete v Domašově (2km) .
TOPlist