Chata Roubenka - Kouty nad Desnou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Roubená chata pro 2x11 osob s vířivkou, saunou a bazénem se nachází na jednom z nejkrásnějších míst v obci Kouty, naproti sedačkové lanovce, u lesa a mimo hlavní silnici. K dispozici jsou 2 stejně vybavené a samostatně oddělené apartmány s vlastními venkovními vchody. Hned za obcí Kouty se nachází také známý rekreační areál Červenohorské Sedlo (1.030 m.n.m.), které je východiskem do všech stran Jeseníků. Termální aquapark 8km.
Vybavení a služby
Dobře vybavená celodřevěná chata s vůní dřeva, dřevěnými podlahami a dlažbou. Vybavení každého apartmánu: V přízemí je velký obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, koupelna se sprchou a WC. V I.patře jsou 3 ložnice: 1x3 lůžka, 1x4 lůžka a 1x4lůžka a druhé WC. Dále: lednice, mraznička, myčka nádobí, varná konvice, mikrovlná trouba, el.sklokeramická varná deska, trouba, topinkovač, sedací souprava, dětská postýlka, krbová kamna, el. topení (akumulačky), tv-lcd, úschovna lyží, kol a kočárků, venkovní gril, venkovní posezení, dětská skluzavka, houpačky, lana, pískoviště, prolézačky, krytá vířivka pro 4 osoby, bazén, infrasauna, herna se stolním tenisem a stolní fotbal. Majitel v objektu nebydlí, neposkytuje ložní prádlo, požaduje úhradu el.energie, dřeva a rekr.popl.obci. Pes není povolen, parkování je v létě přímo u chaty, v zimě 80m od chaty.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hned v Koutech je 6-ti sedačková lanovka s večerním lyžováním, lyžařská škola, pohádkový Koutecký les, krytý bazén s protiproudem, masážními tryskami, šíjovým chrličem a s Whirpool, půjčovna horských kol, lyží, kolečkových bruslí a koloběžek, bike park, Snowpark, restaurace, picerie, bowling, horské koloběžky, horské minikáry, tenisové kurty, projíždky na koních, podzemní vodní přečerpávací elektrárna Dl. Stráně s prohlídkou vysokohorských vodních nádrží. V okolí: Vodopády na Borovém potoce, Vel.Losiny: lázně, zámek, muzeum ruční výroby papíru, lázně Lipová a Jeseník, mechová jezírka Rejvíz, Rešovské vodopády, veteran muzeum a minizoo Rapotín, zámek Jánský Vrch, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, rozhledna Praděd (1.491m.n.m.) a Zlatý Chlum (875m.n.m.), zlatorudné mlýny ve Zlatých horách, celodřevěné kostelíky v Maršíkově a v Žárové, rašeliniště a mechová jezírka Rejvíz, vodní tvrz v Jeseníku.
TOPlist