Chata Rossa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v klidné části střediska ve vzdálenosti cca 1-1,5 km od lyžařských areálů a cca 5 minut chůze od všesportovního areálu ve středisku. Chata je snadno dostupná od hlavní komunikace. Leží cca 204km od Prahy na východ přes Hradec Králové - D11/E67 (doba jízdy cca 2,45hod.). Z Brna je to na chatu cca 160km - 2 hod. jízdy - komunikace R46. Nejbližší autobusová zástavka je cca 7 minut chůze, nejbližší vlaková zastávka je cca 2,5km od zařízení.
Vybavení a služby
Chata je vybavena TV, SAT, WIFI, IFI. Krb, 2x koupelna, hydromasážní box, rohová vana, 2x WC, 4x ložnice, finská sauna, šipky mikrovlnná trouba, horkovzdušná trouba, indukční deska, myčka, lednice s mrazákem, společenská místnost, garáž, pergola, pískoviště, trampolína, parkování přímo u chaty

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti chaty se nachází nová rozhledna i pro vozíčkáře, sportovní areál s kluzištěm, fotbalovým hřištěm, tenisovým kurtem, dětským hřištěm. Další možnosti vyžití - lyžařské areály, snowpark, flowpark, boardcrossová dráha, obří tandemová houpačka, lanový park, horolezecká stěna, bobová dráha, pevnostní tvrze, řapíky, betonový chodník, podzemní bunkry, nedotčená příroda, houbaření, sběr lesních plodů. Po okolí je rozeseto několik rozhleden, v okolních lesích můžete sbírat lesní plody, prohlédnout si pevnostní muzeum, opravené bunkry.
TOPlist