Chata Pohoda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v Loučné nad Desnou, místní část Rejhotice, dostupnost autem po silnici I.tř. Šumperk - Jeseník, asi 50m od hlavní silnice - GSM:50°05'04.9"N 17°05'27.7"E
Vybavení a služby
Chata s příjemnou domácí atmosférou v podhúří Jeseníků. Obklopena zelení, oplocená - brána je uzamykatelná, parkování u chaty. Vstup do velké verandy, která slouží v létě k posezení v zimě k uložení lyží. V přízemí je kuchyň vybavená dvou plotýnkovým plynovým hořákem, digestoří, chladničkou, mikrovlnou troubou, Bravoskou - el.pánev, rychlovarná konvice, toustovač, pečící trouba, nádobí. Dále je v přízemí ložnice pro 2 osoby s možností přistýlky celá obložená dřevem, s dětskou postýlkou spol.místnost s jídelním koutem, a rohovou sedací soupravou otevřeným krbem a TV. Samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem. V patře je jedna větší a 2 menší ložnice a koupelna s WC, celkem jsou v chatě dvě koupelny a dvě WC. Vytápění plyn, celodenně teplá voda. V létě upravená zahrada s grilem, ohniště s posezením, bazén (červenec srpen), trampolína pro děti a malé pískoviště. K dispozici společenské hry, pro děti kluzáky, boby na sníh. V blízkosti půjčovna lyží, zimního vybavení a v areálu Kouty je půjčovna kol.
Rekreace a služby v okolí
V zimě v blízkosti 2 vleky, jeden z největších areálů Kouty 2km, areál Přemyslov 2 km, Červenohorské sedlo 7km, Ramzová, Ostružná, Petříkov 15km. V místě několik restaurací, bowling, squash, sauna, fitness. V létě tenisové kurty, plážové sporty, jeden z nejvíce navštěvovaných divů ČR přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, hojně navštěvované lázně Velké Losiny s termálním bazénem, ruční papírna a zámek. V centru obce je vyhledávaný zábavný areál pro děti, který je propojený s komerčním rybníkem na lov ryb. V těsném sousedství je minigolf, arboretum s rybníkem a umělou jeskyní. Cyklotrasy po Jeseníkách a pěší turistika je samozřejmostí. Pro více informací klikněte v základní prezentaci objektu na "místa v okolí". Vezmětě k nám rovněž své čtyřnohé miláčky, pejsky, kočičky, morčata, prasátka nechejte doma.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz