Chata Pohoda - Poloha, Služby, Okolí

Chata Pohoda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v Loučné nad Desnou, místní část Rejhotice, dostupnost autem po silnici I.tř. Šumperk - Jeseník, asi 50m od hlavní silnice - GSM:50°05'04.9"N 17°05'27.7"E
Vybavení a služby
Chata s příjemnou domácí atmosférou v podhúří Jeseníků. Obklopena zelení, oplocená - brána je uzamykatelná, parkování u chaty. Vstup do velké verandy, která slouží v létě k posezení v zimě k uložení lyží. V přízemí je kuchyň vybavená dvou plotýnkovým plynovým hořákem, digestoří, chladničkou, mikrovlnou troubou, Bravoskou - el. pánev, rychlovarná konvice, toustovač, nádobí. Dále je v přízemí ložnice pro 2 osoby, celá obložená dřevem,s dětskou postýlkou spol.místnost s jídelním koutem, a rohovou sedací soupravou otevřeným krbem a TV. Samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem. V patře je jedna větší a 2 menší ložnice a koupelna s WC, celkem jsou v chatě dvě koupelny a dvě WC. Vytápění plyn, celodenně teplá voda.V létě upravená zahrada s grilem, ohniště s posezením, bazén (červenec srpen), trampolína pro děti a malé pískoviště. K dispozici společenské hry, pro děti kluzáky, boby na sníh. V blízkosti půjčovna lyží, zimního vybavení a v areálu Kouty je půjčovna kol.
Rekreace a služby v okolí
V zimě v blízkosti 2 vleky, jeden z největších areálů Kouty 2 km, areál Přemyslov 2 km, Červenohorské sedlo 7 km, Ramzová, Ostružná, Petříkov 15km. V místě několik restaurací, bowling, squash, sauna, fitness. V létě tenisové kurty, plážové sporty, jeden z nejvíce navštěvovaných divů ČR přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, hojně navštěvované lázně Velké Losiny s termálním bazénem, ruční papírna a zámek. V centru obce je vyhledávaný zábavný areál pro děti, který je propojený s komerčním rybníkem na lov ryb. V těsném sousedství je minigolf, arboretum s rybníkem a umělou jeskyní. Cyklotrasy po Jeseníkách a pěší turistika je samozřejmostí. Pro více informací klikněte v základní prezentaci objektu na "místa v okolí". Vezmětě k nám rovněž své čtyřnohé miláčky, pejsky, kočičky, morčata, prasátka nechejte doma.
TOPlist