Chata Oldřiška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Oldřiška se nachází v Jeseníkách v malebné horské vesničce Štědrákova Lhota. Objekt je provozován celoročně a pro tyto účely je i vybaven. V obci jsou dva ski areály do 300m. Další ski areály jsou do 30 min. autem Přímo u objektu je soukromé parkoviště pro cca 10 vozidel. Příjezd k objektu je celoročně bez omezení. K dispozici máte nové multifunkční hřiště, vířivku pro 7 osob, hernu, a mnoho dalšího.
Vybavení a služby
Vstup do objektu je přes verandu, zde je umísťeno 1x samostatné WC, dále se dostanete do krásné původní klenbové chodby s kamenými doplňky. • PŘÍZEMÍ: 1 x ložnice ( 3 lůžka) 2x samostatné WC, 1x koupelna s rohovou vanou 150x150cm, umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, možnost perličkové nebo masážní koupele, pračka. 1x obytná místnosti, kde je v pravé části situována prostorná kuchyň, která je stylovým barem rozdělena na dvě části, v druhé polovině je jídelna, obývací část s televizí a sedací soupravou. • PATRO: přistup po bezpečném schodišti, 5x ložnice (5-5-4-4-4 lůžek), 1x koupelna + WC, prostorná herna - kulečník POOL BILIARD, AIR hockey, stolní fotbal, šipky. U chaty: MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ Finská sauna s odpočívárnou • Zastřešený bazén 3x7,2m s hloubkou vody 1,5m, regulovatelným protiproudem, léčivou slanou mořskou vodou a možností vyhřívat od jara do podzimu. • velké ruské kuželky • u chaty multifunkční hřiště s umělou trávou na nohejbal či volejbal, gril, krb, zahradní ohniště, velkou trampolínu, houpačky, pískoviště, dětské hřiště. • pstruhový rybník u chatyv - možnost lovu ryb dle dohody

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
U CHATY multifunkční hřiště vhodné pro všechny sporty. Vířivka pro 7 osob. Mnoho značených turistických tras. Dva lyžařské areály 300m od objektu. Painball 300m od objektu. Hospoda 300m od objektu. Několik turistických cílů v okruhu 10km.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz