Poloha a dosažitelnost

Chata Oldřiška se nachází v Jeseníkách v malebné horské vesničce Štědrákova Lhota. Objekt je provozován celoročně a pro tyto účely je i vybaven. V obci jsou dva ski areály do 300m. Další ski areály jsou do 30 min. autem Přímo u objektu je soukromé parkoviště pro cca 8 vozidel. Příjezd k objektu je celoročně bez omezení.

  Vybavení a služby

Vstup do objektu je přes verandu, zde je umísťeno 1x samostatné WC, dále se dostanete do krásné původní klenbové chodby s kamenými doplňky. • PŘÍZEMÍ: 2x samostatné WC, 1x koupelna s rohovou vanou 150x150cm, umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, možnost perličkové nebo masážní koupele, pračka. 1x obytná místnosti, kde je v pravé části situována prostorná kuchyň, která je stylovým barem rozdělena na dvě části, v druhé polovině je jídelna, obývací část s televizí a sedací soupravou. • PATRO: přistup po bezpečném schodišti, 5x ložnice (5-5-4-4-4 lůžek), 1x koupelna + WC, prostorná herna - kulečník POOL BILIARD, AIR hockey, stolní fotbal, šipky. U chaty: Finská sauna s odpočívárnou • Zastřešený bazén 3x7,2m s hloubkou vody 1,5m, regulovatelným protiproudem, léčivou slanou mořskou vodou a možností vyhřívat od jara do podzimu. • velké ruské kuželky • u chaty multifunkční hřiště s umělou trávou na nohejbal či volejbal, gril, krb, zahradní ohniště, velkou trampolínu, houpačky, pískoviště, dětské hřiště. • pstruhový rybník u chatyv - možnost lovu ryb dle dohody

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Mnoho značených turistických tras. Dva lyžařské areály 300m od objektu. Painball 300m od objektu. Hospoda 300m od objektu. Několik turistických cílů v okruhu 10km.

Zpět


TOPlist
  Chata Oldřiška Štědrákova Lhota
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Oldřiška
Ceník ubytování a stravování