Chata Kamzík

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata Kamzík se nachází cca 20km od Šumperku směr ostrava, pod sedlem Skřítek. K chatě je možno přijet pohodlně autem po silnici I.třídy č.11 kdy z Brna doporučujeme nejpohodlnější cestu po dálnici Brno - Prostějov - Olomouc - Mohelnice - Zábřeh na Mor. - Šumperk a odtud směr Opava – Ostrava. Po výjezdu ze Šumperka pojedete stále po silnici č.11 a asi po 12km projedete obcí Sobotín kde po malé chvíli začnete stoupat do lesních serpentin, ze kterých asi po 4km v levotočivé zatáčce odbočíte vpravo, těsně za chatou "Ztracenka". Po vjezdu do Klepáčova nás najdete po cca 600m po levá straně. 50m pod dřevěným kostelíkem Jana Nepomuckého.
Vybavení a služby
Ubytovací kapacita rekr. zařízení Kamzík je 47-52 osob • Hlavní budova (KI.) nabízí k ubytování 28 + 4 lůžek v sedmi pokojích • Vedlejší budova (KII.) nabízí 17+3 lůžek v 4 pokojích. Pokoje jsou standardní, WC + sprchy společné na patře • Součástí hl.budovy je pohostinství s barem, krbem a vaříme zde dobrou, převážně českou kuchyni • K ubytování nabízíme ve vymezený čas stravování a to: snídaně, polo nebo plnou penzi • V žádném z objektů není dovoleno používat elektrické i jiné vlastní zdroje na přípravu vlastních teplých pokrmů. • Dokážeme nabídnout zázemí pro poskytnutí různých akcí pro děti i pro firmy, svatby, rodinné a jiné oslavy. Lze si u nás objednat grilování selete na klíč.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chata je vyhledávána též dětskými sportovními oddíly pro pořádání soustředění, kdy n.výška 700m.n.m. je velmi příznivá organismu. Nádherná okolní příroda je jako stvořená na vycházky, houbaření, jízdě na horském kole a dalším aktivitám. Celkově jeseníky jsou pro milovníky přírody a touhy po výletech, které vás napní spoustou dobrodružství. Lázně Velké Losiny - termály, muzeum ruční papírny Velké Losiny. Lyřařské středisko Kouty nad Desnou. Město Šumperk - brána Jeseníků - muzeum pálení čarodějnic, rybářská bašta Rudoltice, Pradědova galerie. Slezská Harta, Rešovské vodopády, Hrad Sovinec, zřícenina hradu Rabštejn, zámek Bruntál.
TOPlist