Chata Jesanka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pronájem plně vybavené chaty Jesanka, která se nachází v chatové osadě Bobrovník, 2 km od města Jeseník, směr Lipová-lázně. K chatě vede betonová komunikace v zimě odhrnovaná technickými službami, parkovat lze přímo u chaty.
Vybavení a služby
Chata má kapacitu 9 lůžek ve 3 pokojích. V přízemí 4 lůžka a v podkroví 1x 2lůžkový a 1x 3lůžkový pokoj. Je zde plně vybavená kuchyně, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, el. sporák, nádobí, příbory. V chatě je nová koupelna a WC. Využívat lze automatickou pračku. Vnitřní vybavení chaty je nadstandardní. Podlaha je zcela kryta koberci. . Teplá voda je ohřívána v el. bojleru 120 l. V chatě je garáž na kola, k dispozici je zahradní nábytek, gril, míče, společenské hry a ohniště. V chatě je počítač s internetem. Internetový signál je bezdrátový a umožňuje připojení Vašeho notebooku. Chata je vytápěna moderním, plně automatizovaným kotlem na dřevo. Celá obsluha spočívá pouze v přiložení dřeva 1x za den. Vytápění chaty dřevem v topném období (říjen-duben) je v ceně a neplatí se samostatně.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Malebné prostředí Jeseníků umožňuje celou řadu aktivit pro letní i zimní sporty a turistiku. V blízkém okolí je množství horských turistických a cykloturistických tras, zatopené lomy, rozhledna, jeskyně aj. Nejbližší sjezdovka je 2km od chaty a 10km od chaty jsou vysokohorské sjezdovky na Červenohorském sedle, Ramzové a Petříkově. Všechny sjezdovky nabízí noční lyžování a jsou dle potřeby uměle dosněžovány. Umístění chaty v lázeňské oblasti (v blízkosti se nacházejí Lázně Jeseník a Lázně Dolní Lipová) přináší výhody v tom, že v okruhu 2km se nacházejí veřejně přístupná zařízení pro rekreaci a volný čas, např. 2 kryté bazény, 3 tenisové kurty, 2 areály pro výuku jízdy na koni, půjčovny horských kol a lyží, minikáry, stylové restaurace, diskotéky, vyhlídkové lety, přírodní koupaliště, minigolf, kuželna, kulečník, dvoje lázně s možností rehabilitací, koupelí a masáží a bruslařský stadion. 200m od chaty je stylová Koliba restaurace Bobrovník s vynikající kuchyní.
Prohlédněte si i náš druhý objekt Rekreační vila Černá Voda
TOPlist