TOPlist

Chata Jesanka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Cena je 1350,- Kč/noc za celý objekt bez vlivu na počet osob.
Cena je včetně otopu. Pes 50 Kč/1 noc. Ubytovací poplatky obce 12 Kč/1 noc a spotřebovanou elektřinu dle elektroměru si hradí ubytovaní.
Volné termíny najdete na www.jesanka.wz.cz v oddíle volné termíny.

Nenajdete-li volný termín, podívejte se na náš druhý objekt www.vila.wz.cz
Letní sezona - ceny
Cena v červenci a srpnu je 1600,- Kč/noc za celý objekt bez vlivu na počet osob, max 9. Pes 50 Kč/1 noc. Ubytovací poplatky obce 12 Kč/1 noc a spotřebovanou elektřinu dle elektroměru si hradí ubytovaní.
Volné termíny najdete na www.jesanka.wz.cz v oddíle volné termíny.

Nenajdete-li volný termín, podívejte se na náš druhý objekt www.vila.wz.cz
Období mimo sezónu - ceny
1350,- Kč za celou chatu bez vlivu na počet osob, ma. 9. Otop v době 30.9.-1.5. je již zahrnut v ceně. Pes 50 Kč/1 noc. Ubytovací poplatky obce 12 Kč/1 noc a spořebovanou elektřinu dle elektroměru si hradí ubytovaní.

Nenajdete-li volný termín, podívejte se na náš druhý objekt www.vila.wz.cz
Další informace:
Chatu pronajímáme v průběhu celého roku. V sezoně, tedy v lednu až březnu a od poloviny června do poloviny září obsazujeme pouze týdenní pobyty s nástupem a odjezdem v sobotu (nástup po 14-té hodině a odjezd do 10-ti hodin). V mimosezonním období si lze rezervovat např. pouze víkend nebo libovolný počet nocí s příjezdem a odjezdem v kteroukoliv hodinu.

Dlouhodobá rezervace Vám zajistí pobyt v požadovaném termínu, např. v příštím roce.
Nezávazná prohlídka je možná kdykoliv.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz