Chata Andělka - Kouty

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v malebném zákoutí jižního předhůří Jeseníků, v obci Kouty nad Desnou. Autobusové spojení: ze Šumperka přímý spoj do Koutů nad Desnou - obě zastávky se nacházejí zhruba 300m od objektu. Vlakové spojení: ze Šumperka přímý spoj do Koutů nad Desnou - obě zastávky se nacházejí zhruba 300m od objektu. Parkovací místa přímo u chalupy.
Vybavení a služby
Rekreační chalupa se třemi komfortně zařízenými apartmány, každý SE SAMOSTATNÝM VCHODEM. První byt se nachází v levé části chalupy, druhý byt v pravé části chalupy, třetí byt v podkroví. Chalupa je vhodná jak pro rodiny, tak i pro skupinky. BYT ČÍSLO 1: Kapacita 7 lůžek + 1 přistýlka (2 ložnice). Bytu dominuje velká obývací místnost s krbovými kachlovými kamny, jídelním a kuchyňským koutem a schodištěm do prvního patra. V přízemí je ještě malá předsíň, ze které je přístup do koupelny se sprchovým koutem a záchodem. V prvním patře se nacházejí dvě ložnice - se třemi a čtyřmi lůžky a přistýlkou. Vytápění bytu je elektrické (akumulační kamna). Vybavení: elektřina, teplá a studená voda, elektrický sporák s pečící troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí,2X barevný televizor, koberce. BYT ČÍSLO 2: Kapacita 8 lůžek/2 ložnice v každé 4 lůžka/. Do bytu se vchází přes verandu a chodbu, z níž vedou dveře do obývací místnosti, ložnic a koupelny. Součástí obývací místnosti je i kuchyňský kout. Obývák zároveň také slouží jako jídelna. Ložnice jsou 2,každá má 4 lůžka. Poslední místností je koupelna se sprchovým koutem a záchodem. Vytápění bytu je elektrické (akumulační kamna). Vybavení: elektřina, teplá a studená voda, elektrický vařič s dvěma plotýnkami, lednička s mrazákem, varná konvice, remoska, mikrovlnná trouba, nádobí,2x barevný televizor, koberce. BYT ČÍSLO 3: Kapacita 4 lůžka, 1 přistýlka. Do bytu se vchází samostatným vchodem po schodišti. Byt je tvořen samostatnou ložnicí se 4 lůžky a případnou přistýlkou a dále obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Z okna výhled na SJEZDOVKU. Součástí bytu je i koupelna s vanou a záchodem. Vytápění bytu je elektrické (akumulační kamna). Vybavení : elektřina, teplá a studená voda, elektrický vařič s dvěma plotýnkami, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, barevný televizor, koberce.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Umístění na polosamotě v nadmořské výšce přes 650 m.n.m. zaručuje nejen úchvatný výhled na okolní hory, ale i nanejvýš příjemnou celoroční rekreaci v nádherném prostředí Jeseníků. ZIMNÍ AKTIVITY: 4 VLEKY různých délek HNED VEDLE OBJEKTU, noční lyžování, umělé zasněžování, lyžařská škola, půjčovna. Sleva na skipasy pro hosty naší chaty!!! Ski areál Kouty - jediná 6-ti sedačková lanovka v ČR (www.kouty.cz). Skibusem 2 min. do skiareálu Kouty. Lyžování na Červenohorském sedle, kam vede z Koutů kyvadlová autobusová doprava. Ski areál Přemyslov – čtyřsedačková lanovka (délka 1250 m). LETNÍ AKTIVITY: horské minikáry, koloběžky, letní lyžování - HNED VEDLE OBJEKTU. Sleva pro hosty naší chaty!!! Koupání v bazénu přímo u chalupy. Trampolína, houpačka, skluzavka, pískoviště,stolní tenis, posezení pod pergolou s velkým krbem s možností grilování a rožnění. Možnost rybolovu v řece a obecním rybníce, tenisové kurty vzdálené 200 m, přes 150 km oficiálních tras pro horská kola, houbaření v okolních lesích. Šumperk (cca 15km) - plavecký areál, nákupní centra, kino, divadlo atd. Velké Losiny (9km) - možnost návštěvy zámku pánů ze Žerotína a výrobny ručního papíru - dále nově otevřený THERME PARK Velké Losiny - 9 termálních bazénů = 1500 m2 vodních ploch,termální park jediný svého druhu v ČR, bazény napouštěny přírodní termální vodou, sauny. Ostatní - atraktivní možnost shlédnutí přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně, větrnných elektráren, jeskyně Na Pomezí, Červenohorské sedlo (cca 6km).
TOPlist