PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Andělka - Kouty

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v malebném zákoutí jižního předhůří Jeseníků, v obci Kouty nad Desnou. Autobusové spojení: ze Šumperka přímý spoj do Koutů nad Desnou - obě zastávky se nacházejí zhruba 300 m od objektu. Vlakové spojení: ze Šumperka přímý spoj do Koutů nad Desnou - obě zastávky se nacházejí zhruba 300 m od objektu. Parkovací místa přímo u chalupy.
Vybavení a služby
Rekreační chalupa se 3 apartmány, každý SE SAMOSTATNÝM VCHODEM. Chalupa je vhodná jak pro rodiny, tak i pro skupinky. • APARTMÁN ČÍSLO 1: Kapacita 7 lůžek + 1 přistýlka (2 ložnice). Bytu dominuje velká obývací místnost s krbovými kachlovými kamny, jídelním a kuchyňským koutem. V přízemí je ještě malá předsíň, ze které je přístup do koupelny se sprchovým koutem a WC. V 1. patře se nacházejí dvě ložnice. Vytápění bytu je elektrické (akumulační kamna). Vybavení: elektrický sporák, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, barevný televizor. • APARTMÁN ČÍSLO 2 : Kapacita 8 lůžek (2 ložnice). Do apartmánu se vchází přes verandu a chodbu, z níž vedou dveře do obývací místnosti, ložnic a koupelny. Součástí obývací místnosti je i kuchyňský a jídelní kout. Ložnice jsou 2, každá má 4 lůžka (v 1. ložnici jsou 4 lůžka, ve 2. ložnici jsou 2 dvoupatrové postele). Poslední místností je koupelna se sprchovým koutem a WC. Vytápění bytu je elektrické (akumulační kamna). Vybavení: elektrický vařič s dvěma plotýnkami, lednička s mrazákem, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí, 2x barevný televizor. • APARTMÁN ČÍSLO 3 (podkroví) : Kapacita 4 lůžka, 1 přistýlka. Apartmán je tvořen samostatnou ložnicí se 4 lůžky a případnou přistýlkou a dále obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Z okna výhled na SJEZDOVKU. Součástí bytu je i koupelna s vanou a WC. Vytápění bytu je elektrické (akumulační kamna). Vybavení: elektrický vařič s dvěma plotýnkami, remoska, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, barevný televizor. Posezení pod pergolou s velkým krbem s možností grilování a rožnění. Součástí objektu je úschovna kol a lyží.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Umístění na polosamotě v nadmořské výšce přes 650 m.n.m. zaručuje nejen úchvatný výhled na okolní hory, ale i nanejvýš příjemnou celoroční rekreaci v nádherném prostředí Jeseníků. ZIMNÍ AKTIVITY: 4 VLEKY různých délek HNED VEDLE OBJEKTU, noční lyžování, umělé zasněžování, lyžařská škola, půjčovna. Sleva na skipasy pro hosty naší chaty!!! Ski areál Kouty - jediná 6-ti sedačková lanovka v ČR (www.kouty.cz). Skibusem 2 min. do skiareálu Kouty. Lyžování na Červenohorském sedle, kam vede z Koutů kyvadlová autobusová doprava. Ski areál Přemyslov – čtyřsedačková lanovka (délka 1250 m). LETNÍ AKTIVITY: velké zábavní centrum HNED VEDLE CHALUPY - horské minikáry, koloběžky, letní lyžování, bikepark, trampolína, prolézačky, skluzavky, houpačky. Možnost rybolovu v řece a obecním rybníce, tenisové kurty vzdálené 200m, přes 150km oficiálních tras pro horská kola, houbaření v okolních lesích. Šumperk (cca 15km) - plavecký areál, nákupní centra, kino, divadlo atd. Velké Losiny (9km) - možnost návštěvy zámku pánů ze Žerotína a výrobny ručního papíru - dále nově otevřený THERME PARK Velké Losiny - 9 termálních bazénů = 1500m2 vodních ploch, termální park jediný svého druhu v ČR, bazény napouštěny přírodní termální vodou, sauny. Ostatní - atraktivní možnost shlédnutí přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně, větrnných elektráren, jeskyně Na Pomezí, Červenohorské sedlo (cca 6km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz