Chalupa Pod hradem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa stojí v obci Černá Voda, v těsné blízkosti základny Rychlebských stezek. Chalupa je vyhledávaná milovníky přírody, turistiky a terénní cyklistiky. Obec Černou Vodu najdete na severní Moravě, v Rychlebských horách, cca 20km od Jeseníku. V panenské přírodě se spoustou rybníků a lomů s průzračnou vodou zapomenete na starosti všedního dne. Informace o volných termínech na webu chalupy.
Vybavení a služby
nově vybudovaná kuchyně (indukční vařič, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), původní kuchyně s typickou kachlovou pecí, posezením a ložnicovým koutem (2 lůžka); větší mísnost s kachlovými kamny a 2 lůžky, 2 ložnice v podkroví (oddělené závěsem) - 1/5, 1/2 + houpací postel; Nově vybudovaná koupelna se sprchovým koutem a 2x WC; Polooplocený pozemek, dvůr, ohniště s posezením, venkovní krb s posezením, zahradní nábytek. Parkování u objektu, domácí zvíře ano.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Koupání a zábava u vody: rybníky v okolí s možností rybaření, zatopené lomy s průzračnou vodou v místě, koupaliště 7km. V obci: multifunkční hřiště s umělým povrchem, fotbalové hřiště, možnosti vyjížděk na koních, sportovní rybolov, skalní útvary vhodné pro lezení, výborné trasy pro cykloturistiku - rodinné trasy i trasy pro náročné, s možností zapůjčení kvalitních horských kol, uzamykatelná úschovna kol v objektu, pěší turistika a různou náročností, houbaření, bowling 10km. Možnosti výletů: jeseník, Priessnitzovy léčebné lázmě Jeseník, Schrothovy lázně, Zlatorudné mlýny, lázně Karlova Studánka, zámek Javorník, Praděd, zámek a papírna ve Velkých Losinách, termální koupaliště ve Velkých Losinách, Rešovské vodopády, Ramzová, Petrovy kameny, zámek Úsov, zámek Bruntál, muzeum v Karlovicích, jeskyně na Pomezí, Javoříčské jeskyně a Mladeč, hrad Bouzov, hrad Sovinec a mnoho dalších. Lyžování: lyžařské areály Ramzovské sedlo 19km, Petříkov a Červenohorské sedlo, běžecké tratě v okolí.
TOPlist