TOPlist

Chalupa Pod hradem

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Chalupa k pronajmutí od 1.4. do 31.10.
Letní sezona - ceny
Týdenní pobyty:
12.000,- Kč/chalupa/týden
(při pronájmu 2 a více týdny sleva 2.000Kč/týden)

Krátkodobé pobyty (mimo červenec a srpen):
1 noc: 3.000,- Kč/chalupa
2 a více nocí: 2.500,- Kč/chalupa/noc

Další informace:
Poznámka: chalupa k pronajmutí od 1.4. do 31.10., v červenci a srpnu pouze týdenní a delší pronájem.
V ceně není zahrnut rekreační poplatek obci 12,- Kč/osoba/den

Rezervace:

Po obdržení objednávky Vás e-mailem požádáme o zálohu ve výši 20% (nejméně 1000Kč). Tu uhraďte na účet 1098355022/3030. Po připsání platby Vám potvrdíme rezervaci a zablokujeme termín. Storno do 14 dnů předem je s plným vrácením zálohy, méně jak 14 dnů 50% vrácení zálohy, méně jak 7 dnů 100% zálohy propadá.
Další informace:
Poznámka: chalupa k pronajmutí od 1.4. do 31.10.,

Další informace:
V červenci a srpnu pouze týdenní a delší pronájem.
V ceně není zahrnut rekreační poplatek obci 12,- Kč/osoba/den

Rezervace:
Po obdržení objednávky Vás e-mailem požádáme o zálohu ve výši 20%. Tu uhraďte na účet 1098355022/3030. Po připsání platby Vám potvrdíme rezervaci pronájmu a zablokujeme termín. Storno do 14 dnů předem je s plným vrácením zálohy, méně jak 14 dnů 50% vrácení zálohy, méně jak 7 dnů 100% zálohy propadá.

Majitel v chalupě nebydlí. V zimě v případě větších mrazů je nutné odpojení vody od obecního řadu.
Stravování
Vybavená kuchyňka (lednička s mrazákem, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice), obchod, restaurace i hotel v místě.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz