Chalupa Eliška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází u silnice v dolní části obce Nové Losiny nedaleko autobusové i vlakové zastávky. Je celoročně přístupná autem.
Vybavení a služby
V přízemí chalupy se nachází prostorná společenská místnost s krbem, sedací soupravou, velkým jídelním stolem, plně moderně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na venkovní terasu. Na prostorné terase za chalupou je venkovní posezení s grilem a udírnou, nadzemní bazén a za terasou pak louka s pláckem na míčové hry, ohniště a v horní části svah pro zimní radovánky s malým vlekem. V přízemí ze vstupní chodby jsou přístupné 3 ložnice - 3 lůžka, 4 lůžka a 5 lůžek, v odděleném apartmánu se nachází 1 ložnice - 4 lůžka a rozkládací pohovka v kuchyni, k dispozici je dětská postýlka. Každá ložnice i oddělený apartmán má vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Elba (Labe) s krásnou vyhlídkou na masiv Králického Sněžníku, Františkov (útulný areál s dětským hřištěm, terénními čtyřkolkami a občerstvením), vyhlídka Jelení vrch (Losín), houbaření na všechny strany od chalupy, sběr borůvek, obora s lamami (skvělé pro nejmenší děti) - 100 m, vyhlídka Tři kameny, Černá stráň, naučná stezka Pasák v Branné, výlet k vraku havarovaného letadla z II. sv. války (2 hod.)
TOPlist