Chalet Horní Orlice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ideální dosažitelnost na Dolní Moravu (v létě zkratkou přes Zlatý Potok), klienti zejména kvitují naprostý klid proti ubytování přímo v okolí resortu, kam jezdí denně tisíce lidí. Parkování na pozemku u silnice. V obci kousek za cedulí Dolní Orlice zahnete z hlavní silnice u opravny Auto Kelly zahnete vlevo pokud pojedete z Králík nebo vpravo, pokud pojedete od Červené Vody, projedete vesnicí a na jediné křižovatce odbočíte vpravo na Zlatý Potok, chata je třetí zleva za oborou s daňky.
Vybavení a služby
Vybavení chaty: venkovní výřivka, gril Weber, Sat TV (90 programů), plochá plasma TV 109cm, sklokeramický sporák, kávovar tchibo, topinkovač, sedvičovač, varná konvice, mikrovlná trouba, 2 lednice s mrazákem, internet wifi zdarma, rádio s CD i na SD karty, kráječ na chleba, myčka na nádobí, vysavač. Suché dřevo v ceně pobytu, umístěné přímo v zadní části domu. Zde si můžete odkládat i kola a lyže. Venkovní nábytek se slunečníkem. Venkovní osvětlení. Prostorný altán s otáčivým stolem na ochutnávání dobrot přímo z přilehlého grilu. Pískoviště pro děti, drobné hračky. Jídelní židlička, nočník, cestovní postýlka, dětské sedátko na vyžádání (máme v hotelu Kačenka 2,5km). Bezpečnostní prvky: ohrádka kolem krbu, zábrana na vstup na schody, bezpečné zásuvky.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Skiareály: Šanov (3km), Červená Voda (7km), Dolní Morava (7km), běžkařské trasy upravované v místě. Koupaliště v Králíkách cca 3,5 km. Muzea: Vojenské Králíky, Městské muzeum Králíky, Muzeum řemesel Letohrad. Králický Sněžník - výstup. Dolní Morava - Stezka v oblacích, lanovka, bobová dráha, Mamutíkův zábavný dětský park. Rozhledny - Val 1,5km, Křížová hora 3km, Suchý Vrch 15km. Daňčí a mufloní obora 300m, koně a krávy 1,5km kolem rozhledny Val. Projížďky na koních - Prostřední Lipka 7km. Velké Losiny - nový aquapark, zámek, papírna. Medzilesie - nový aquapark 14km. Restaurace Kačenka Dolní Hedeč 2,5km - majitelé chaty. Králíky: Peny market, kino, moderní dětské hřiště, zumba, joga, salsa. Možnosti koupání: přehrada Pastviny, přehrada Krásné, koupaliště Králíky, koupaliště Ruda nad Moravou, Štíty - Acrobat Park, bazén Mezilesí, koupaliště Jablonné nad Orlicí, Hynčice pod Sušinou - rybník Úžas, koupaliště Bludov - Vlčí Důl, koupaliště Šumperk - Bratrušák, koupaliště Rapotín
TOPlist