PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Camping Resort Frymburk

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Výhodná je poloha kempu přímo na břehu Lipna pouhých 800 m po cyklostezce do Frymburku, 8 km do Lipna a 23 km do Českého Krumlova. Jsme výchozí bod pro Vaše výlety i relax na Lipně. U nás si užijete příjemnou dovolenou v přírodě se zázemím a službami moderního kempu. Díky terasovitému uspořádání zažijete unikátní výhled na jezero z téměř všech karavanových a stanových míst i mobilních domků.
Vybavení a služby
140 karavanových a stanových míst přímo u vody nebo s výhledem na vodu na terasách. 20 kompletně vybavených mobilních domků s terasou a zahradním nábytkem a chata Chalet Disponujeme: moderní sanitární zařízení – 3 budovy se sprchami, toaletami, prostorem pro mytí nádobí. Pračky, sušičky, mrazák, myčka na nádobí. Kempový obchod se zbožím pro kempování. Restaurace. Wifi po celém kempu. Možnost zapůjčení lednice pro kempování. Servisní místo pro obytná auta a výlevka pro chemické WC. Možnost uschování kol v uzamčené garáži. AED Defibrilátor – přístroj pro první pomoc a lékárnička na recepci. Areál kempu je osvětlen, oplocen a hlídán 24 hodin denně. Zajištění programu pro skupiny, organizace výletů, volnočasových aktivit, grilovacích party s živou hudbou. Animační program pro děti. Půjčovna loděk a paddle boardů. Vodní park s trampolínami a houpačkami. Dětská hřiště a sportoviště.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rafting na Vltavě, cyklostezky v okolí, plavby po Lipně, zámky a hrady Český Krumlov, Rožmberk, klášter Vyšší Brod a Čertova stěna, Vítkův Kámen, Hluboká nad Vltavou, rozhledna Kleť, Stezka v korunách stromů a Království lesa Lipno nad Vltavou, Šumava, Boubínský prales, Linz, Pasov
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz