PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Frymburk » Camping Resort Frymburk

Camping Resort Frymburk

Druh ubytování: 
Autocamping
Místo: 
Frymburk
Adresa: 
Camping Resort Frymburk, Frymburk 184, 382 79
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Camping Resort Frymburk chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 600 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 735 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Frymburk

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Rodinný kemp přímo na břehu Lipna, máme 140 karavanových míst s elektřinou, místa s přípojkou na vodu a odpad a Premium místa se soukromou sprchou a toaletou. Nabízíme také ubytování v komfortních mobilních domcích. Služby - restaurace, animace, pláž, hřiště, rybaření, výlety, cyklostezky, wifi.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Výhodná je poloha kempu přímo na břehu Lipna pouhých 800 m po cyklostezce do Frymburku, 8 km do Lipna a 23 km do Českého Krumlova. Jsme výchozí bod pro Vaše výlety i relax na Lipně. U nás si užijete příjemnou dovolenou v přírodě se zázemím a službami moderního kempu. Díky terasovitému uspořádání zažijete unikátní výhled na jezero z téměř všech karavanových a stanových míst i mobilních domků.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

140 karavanových a stanových míst přímo u vody nebo s výhledem na vodu na terasách. 20 kompletně vybavených mobilních domků s terasou a zahradním nábytkem a chata Chalet Disponujeme: moderní sanitární zařízení – 3 budovy se sprchami, toaletami, prostorem pro mytí nádobí. Pračky, sušičky, mrazák, myčka na nádobí. Kempový obchod se zbožím pro kempování. Restaurace.... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Rafting na Vltavě, cyklostezky v okolí, plavby po Lipně, zámky a hrady Český Krumlov, Rožmberk, klášter Vyšší Brod a Čertova stěna, Vítkův Kámen, Hluboká nad Vltavou, rozhledna Kleť, Stezka v korunách stromů a Království lesa Lipno nad Vltavou, Šumava, Boubínský prales, Linz, Pasov

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz