PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Frymburk » Camping Resort Frymburk

Camping Resort Frymburk

Druh ubytování: 
Autocamping
Místo: 
Frymburk
Adresa: 
Camping Resort Frymburk, Frymburk 184, 382 79
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-733 745 435, 380 735 284
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.campingfrymburk.cz www.ceskehory.cz/campingfrymburk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 600 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 735 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Frymburk

Wi-Fi

Po domluvě

Rodinný kemp přímo na břehu Lipna, máme 140 karavanových míst s elektřinou, místa s přípojkou na vodu a odpad a Premium místa se soukromou sprchou a toaletou. Nabízíme také ubytování v komfortních mobilních domcích. Služby - restaurace, animace, pláž, hřiště, rybaření, výlety, cyklostezky, wifi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Výhodná je poloha kempu přímo na břehu Lipna pouhých 800 m po cyklostezce do Frymburku, 8 km do Lipna a 23 km do Českého Krumlova. Jsme výchozí bod pro Vaše výlety i relax na Lipně. U nás si užijete příjemnou dovolenou v přírodě se zázemím a službami moderního kempu. Díky terasovitému uspořádání zažijete unikátní výhled na jezero z téměř všech karavanových a stanových míst i mobilních domků.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

140 karavanových a stanových míst přímo u vody nebo s výhledem na vodu na terasách. 20 kompletně vybavených mobilních domků s terasou a zahradním nábytkem a chata Chalet Disponujeme: moderní sanitární zařízení – 3 budovy se sprchami, toaletami, prostorem pro mytí nádobí. Pračky, sušičky, mrazák, myčka na nádobí. Kempový obchod se zbožím pro kempování. Restaurace.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Rafting na Vltavě, cyklostezky v okolí, plavby po Lipně, zámky a hrady Český Krumlov, Rožmberk, klášter Vyšší Brod a Čertova stěna, Vítkův Kámen, Hluboká nad Vltavou, rozhledna Kleť, Stezka v korunách stromů a Království lesa Lipno nad Vltavou, Šumava, Boubínský prales, Linz, Pasov

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Wilzing s.r.o.
Informace poskytnul: Tereza Wilzingová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz