Apartmány U Pešků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
NOVÉ UBYTOVÁNÍ JE V PROVOZU OD 1.7.2014-CELOROČNĚ - UŽ DNES SE MŮŽETE HLÁSIT !!!! Ptáte-li se, kde přesně se nachází Mojné, pak odpověď zní, že se jedná o pomezí Šumavy, Blanského lesa a Novohradských hor, Český Krumlov 10km, České Budějovice 15km. Na všechny strany je to od nás stejně blízko! Příjezd za zhoršených podmínek bez problémů GPS souřadnice 48°50'6,38"N;14°24'30,44"E. Nejbližší bus 0,1km - Mojné. Nejbližší vlak 1,5km - Velešin Nejbližší město nad 15 tis. obyvatel je 6km - Český Krumlov. Nejbližší les 1km. Možnost rybaření Mojné - rybník (50m), Záhorkovický rybník (1,5km).
Vybavení a služby
NOVÉ UBYTOVÁNÍ JE V PROVOZU OD 1.7.2014 - CELOROČNĚ - UŽ DNES SE MŮŽETE HLÁSIT !!!! Chtěli jsme vyjít vstříc našim věrným hostům a potenciálním novým klientům a proto jsme zbudovali velmi kvalitní až luxusní ubytování v podkroví našeho statku nedaleko Českého Krumlova. Toto ubytování se nachází v podkroví již nad zbudovanými apartmány . Tímto jsme navýšili kapacitu ubytování o dalších 10 až 12 lůžek. Tak vzniklo ubytování o celkové kapacitě 17 až 21 lůžek. Podkrovní byt se skládá z vlastního samostatného vchodu kde vejdete do prostorné předsíně a dále po schodišti do velkého obývacího pokoje s plně funkční kuchyní a jídelním koutem o rozloze 40m2. Dále 3 ložnice ( 4-2-4 ), koupelna 10m2 s vanou a samostatným sprchovým koutem, wc dále dvěma umyvadly. Aby bylo zachováno soukromí v koupelně je zde ještě jedno samostatné wc s umyvadlem . Takže podkrovní byt o rozloze 101m2 se skládá s obývací kuchyní třemi pokoji jednou koupelnou s wc a sprchou a jedním wc zvlášť . K tomuto ubytování je k dispozici přilehlý pozemek k relaxu a odpočinku (více na fotografiích na www.u-pesku.cz). Jste početná rodina, nebo hledáte ubytování s přáteli? Každý bude mít vlastní soukromí a přitom budete kousek od sebe! Oba tyto priváty lze využít jako jeden velký byt, přičemž v privátu č.1 můžou bydlet Vaše děti nebo přátelé a v druhém privátu s kuchyňkou Vy! Nabízíme Vám ubytování v zrekonstruované části jihočeského statku, pokoje jsou přístupné samostatným vchodem z východní strany štítu. V privátu č.1 jsou k dispozici 2 jednolůžkové postele, 1 palanda (možnost 1 přistýlky) a další vybavení (skříně, TV, lednice, mikrovlnná trouba...), pokoj má své vlastní sociální zařízení a v přilehlé místnosti je také vybaven kuchyňským stolem s židlemi. Privát č.2 je vybaven 3x jednolůžkem, ratanovým gaučem (při rozložení přistýlka), kromě dalšího vybavení (skříně, TV, noční stolky...) je zde i vybavená kuchyňská linka,lednice s mrazákem, mini trouba s grilem a dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, toustovač, ruční mixér. I tento pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
K oběma těmto privátům máte možnost po celou dobu pobytu užívat také přilehlý oplocený pozemek, kde mohou děti využít pískoviště, skluzavku, kolotoč, prolézačky, velký dřevěný domek (vlastní výroba) a bazén s filtrací o rozměrech 3,66x0,91m . Rodiče zde mohou využít ohniště na opékání buřtů (dřevo zdarma k dispozici) nebo Vám zdarma zapůjčíme gril na dřevěné uhlí. Stůl a židle jsou součástí hřiště. Nebude-li Vám toto vše vyhovovat, v obci Mojné je na návsi ještě hřiště obecní. Vedle apartmánů se nachází obecní pohostinství s venkovní terasou, kde se můžete nejen občerstvit, ale i dobře najíst! Další koupání: plavecký stadion České Budějovice 16,1km - vzdušně, Aquaworld Lipno nad Vltavou, 25,4km - vzdušně, Aquapark Frymburk 25,9km - vzdušně, Záhorkovický rybník (1,5km), řeka Vltava (3km), Český Krumlov - krytý bazén (6km), Římov - přehradní nádrž (6km)
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz