České hory » Šumava » Ubytování » Mojné » Apartmány U Pešků

Apartmány U Pešků

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Mojné
Adresa: 
Mojné 9
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-607 762 334
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.u-pesku.cz
www.ceskehory.cz/u-pesku

kapacita  kapacita: 21 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  500 m.


Poloha a dosažitelnost
NOVÉ UBYTOVÁNÍ JE V PROVOZU OD 1.7.2014-CELOROČNĚ - UŽ DNES SE MŮŽETE HLÁSIT !!!! Ptáte-li se, kde přesně se nachází Mojné, pak odpověď zní, že se jedná o pomezí Šumavy, Blanského lesa a Novohradských hor, Český Krumlov 10km, České Budějovice 15km. Na všechny strany je to od nás stejně blízko! Příjezd za zhoršených podmínek bez problémů GPS souřadnice... více >>
Vybavení a služby
NOVÉ UBYTOVÁNÍ JE V PROVOZU OD 1.7.2014 - CELOROČNĚ - UŽ DNES SE MŮŽETE HLÁSIT !!!! Chtěli jsme vyjít vstříc našim věrným hostům a potenciálním novým klientům a proto jsme zbudovali velmi kvalitní až luxusní ubytování v podkroví našeho statku nedaleko Českého Krumlova. Toto ubytování se nachází v podkroví již nad zbudovanými apartmány . Tímto jsme navýšili... více >>
Rekreace a služby v okolí
K oběma těmto privátům máte možnost po celou dobu pobytu užívat také přilehlý oplocený pozemek, kde mohou děti využít pískoviště, skluzavku, kolotoč, prolézačky, velký dřevěný domek (vlastní výroba) a bazén s filtrací o rozměrech 3,66x0,91m . Rodiče zde mohou využít ohniště na opékání buřtů (dřevo zdarma k dispozici) nebo Vám zdarma zapůjčíme gril na dřevěné uhlí.... více >>
Provozovatel: M.Pešková
Informace poskytnul: M.Pešková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz