Apartmány Suchá Rudná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází v Suché Rudné v podhůří Jeseníků obklopeném krásnou přírodou, lesy a velmi čistým vzduchem. Cca 15km od Bruntálu. Na Praděd či Karlovy Studánky 6 km. Tato poloha činí z našeho ubytování ideální rekreační místo jak pro letní tak zimní dovolenou. Možnost posezení na terase před domem, kde svítí celý den sluníčko a můžete si vychutnat jak ranní kávu, tak odpolední čaj či slunění nebo grilování na grilu na dřevěné uhlí. K dispozici je velká zahrada přes cestu naproti domu. Pozemek není oplocen. Můžete využít posezení, opalování, grilování na grilu na dřevěné uhlí, nebo ohniště, trampolína pro děti.
Vybavení a služby
Apartmány Suchá Rudná poskytují ubytování pro 1 až 10 osob ve 2 apartmánech. Vstup do samotných apartmánů je přes společnou chodbu. Apartmán 1: Nachází se ve zvýšeném přízemí rodinného domu. Ubytování celkem pro 1-5 osob. V jedné místnosti je zařízená kuchyň s jídelním stolem a sporákem. V druhé místnosti je ložnice spojená s obyvákem - rozkládací gauč a TV, 1x manželská postel, 1x dvoupatrová postel, skříň. Koupelna s vanou, wc, sprchovým koutem a umyvadlem. Fén. Apartmán 2: Nachází se v 1.patře rodinného domu. Je zařízen v dřevěném horském stylu pro 1-5 osob. V jedné místnosti je obyvák s gaučem, TV, kuchyňským koutem a 1 postelí.Druhá podkrovní místnost obsahuje ložnici až pro 4 osoby se 2mi manželskými postelemi. Dají se i kousek od sebe odsunout, aby mohl spát každý zvlášť. Koupelna s wc, pisoár, umyvadlo a vana s možností sprchování. Fén. Prádlo dostanete kompletně k dispozici, na přání vám bude vyměněno a je započíto v ceně. Každý apartmán má svou vlastní vybavenou kuchyňku.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Cca 200m od domu se nachází 2 restaurace, kde velmi dobře vaří, bowling, tenisové kurty, sauna, bazén, vířivka. Turistické stezky jak pro pěší, tak cyklostezky, půjčovna lodiček či koupání v přehradě Slezská Harta a pro milovníky zimních sportů běžecké trasy (přímo v místě Perryho okruhy) a v okolí lyžařská střediska jako Annaberg, Kopřivná, Karlov, Malá Morávka.. Na své si přijdou jak vyznavači aktivní dovolené a sportu, tak milovníci odpočinkové rekreace. Romantici jistě ocení krásný a pestrobarevný podzim, který se u nás tradičně spojuje se sběrem hub.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz