PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Suchá Rudná » Apartmány Suchá Rudná

Apartmány Suchá Rudná

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Suchá Rudná
Adresa: 
Suchá Rudná 52
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 213 912
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmanysr
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Nabízíme ubytování v malebném a klidném prostředí v podhůří Jeseníků obklopeném krásnou přírodou, lesy a velmi čistým vzduchem. V nabídce máme celkem 2 samostatné apartmány nacházející se v druhé části rodinného domu v Suché Rudné.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nachází v Suché Rudné v podhůří Jeseníků obklopeném krásnou přírodou, lesy a velmi čistým vzduchem. Cca 15km od Bruntálu. Na Praděd či Karlovy Studánky 6 km. Tato poloha činí z našeho ubytování ideální rekreační místo jak pro letní tak zimní dovolenou. Možnost posezení na terase před domem, kde svítí celý den sluníčko a můžete si vychutnat jak ranní... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány Suchá Rudná poskytují ubytování pro 1 až 10 osob ve 2 apartmánech. Vstup do samotných apartmánů je přes společnou chodbu. Apartmán 1: Nachází se ve zvýšeném přízemí rodinného domu. Ubytování celkem pro 1-5 osob. V jedné místnosti je zařízená kuchyň s jídelním stolem a sporákem. V druhé místnosti je ložnice spojená s obyvákem - rozkládací gauč a TV, 1x... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Cca 200m od domu se nachází 2 restaurace, kde velmi dobře vaří, bowling, tenisové kurty, sauna, bazén, vířivka. Turistické stezky jak pro pěší, tak cyklostezky, půjčovna lodiček či koupání v přehradě Slezská Harta a pro milovníky zimních sportů běžecké trasy (přímo v místě Perryho okruhy) a v okolí lyžařská střediska jako Annaberg, Kopřivná, Karlov, Malá Morávka..... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michálková Olga
Informace poskytnul: Michálková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz