Apartmány a Villa Plischke - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány a Villa Plischke

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány a rodinný penzion se nachází v lázeňské obci Lipová-lázně, 4 km od okresního města Jeseník. V blízkosti jsou vlaková (200m) i autobusová stanice (300m). Celoroční dostupnost osobním vozem. Možnost parkovat v hlídané zahradě.
Vybavení a služby
Objekt č.1 nabízí dva apartmány pro 6 a 4 osoby. Apartmán 2+1 pro 6-8 osob: vybavená kuchyně, obývací pokoj se 2 lůžky a 2 přistýlkami, TV/Sat a rádiem, ložnice se 4 lůžky, WC a koupelna. Apartmán 1+1 pro 4-5 osob: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, přistýlkou, TV/Sat a rádiem, ložnice se 4 lůžky, WC a sprcha.Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi. V letních měsících je možné využívat přilehlou zahradu s ohništěm. Půjčovna kol. Drobnosti lze nakoupit v malé prodejně, umístěné v přízemí penzionu. Objekt č.2 - PENZION nabízí základní lůžkovou kapacitu pro 24 osob (možnost přistýlek). Penzion se nalézá v blízkosti apartmánů. Dispoziční řešení objektu: společenská místnost, jídelna, společná kuchyň, 1x2 lůžkový pokoj, 2x3 lůžkový pokoj, 3x4 lůžkový pokoj. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, k základní vybavenosti patří i lednice. Novinka: privátní wellness (sauna+vířivka). V obou objektech je zajištěno připojení k internetu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí se nachází množství sjezdovek, které jsou určeny jak pro pokročilé, tak i pro začátečníky - nejbližší lyžařský vlek je 500m. Jsou zde i značené běžecké tratě, cyklistické stezky a turistické trasy. Sportovní vyžití - tenis (500m), posilovny, bowling, squash, letní koupaliště (4km), minigolf, kluziště (6km), krytý bazén (10km). Poblíž apartmánů se nachází obchody s potravinami a dalším zbožím, restaurace (nejbližší 200m).
TOPlist