Poloha a dosažitelnost

Apartmán se nachází v přízemí nově zrekonstruovaného apartmánového domu v obci Dolní Morava, v blízkosti národní přírodní rezervace Kralický Sněžník, 400m od Skiareálu Dolní Morava, jehož dolní stanice se nachází u hotelu Vista.

  Vybavení a služby

Apartmán o velikosti 2kk je nadstandardně vybaven. V apartmánu se nachází 2 pokoje (obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a pokoj se 2 rozkládacími postelemi a velkou šatní skříní) a prostorná koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V kuchyni je k dispozici veškeré vybavení. Je zde také satelitní TV a připojení wifi v celém objektu. K apartmánu náleží ještě vytápěný sklep, který je vhodný pro uložení sportovního vybavení.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Relax & sport resort Dolní Morava: Zimní aktivity - Skiareál- sjezdovky a vleky, Stezka v oblacích, Snowpark, Bobová a sáňkařská dráha, Lyžařská škola, Fun Line, Crossová dráha, Běžecké tratě, Adventure night. Letní aktivity - horská turistika (možný výstup na Kralický Sněžník), Cykloturistika, Single Trails, Mamutíkův vodn park, Dětský Fun Park....

Zpět


TOPlist
  Apartmán V Zeleni Dolní Morava
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán V Zeleni
Ceník ubytování a stravování